Hitachi New Airhome 800 RAK-XJ25RHAE/RAC-XJ25WHAE oldalfali mono split klíma 2,5kW
  • Hűtési teljesítmény (kW) 2-2,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 2-2,9kW
Hitachi
Cikkszám: rak-xj25rhae-rac-xj25whae
Leírás
Hitachi New Airhome 800 RAK-XJ25RHAE/RAC-XJ25WHAE oldalfali split klíma
Prémium kategóriás, intelligens klímaberendezés 2,5 kW hűtési teljesítménnyel, beépített WiFi vezérléssel és mozgásérzékelővel. Az A+++ energiaosztályú készülék akár -20°C-on is hatékonyan fűt, miközben FrostWash 3.0 öntisztító technológiája gondoskodik a higiéniáról.
Műszaki adatok
Garancia 3 év
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Hitachi New Airhome 800 - Intelligens klímakomfort a legmodernebb technológiával
A Hitachi New Airhome 800 széria a klímatechnológia csúcsát képviseli. Ez az oldalfali split klímaberendezés egyesíti magában a kiváló energiahatékonyságot, az intelligens vezérlési lehetőségeket és a fejlett légtisztító funkciókat. A beépített WiFi modulnak és az AirCloud Go alkalmazásnak köszönhetően bárhonról irányíthatja otthona komfortját, míg a mozgásérzékelő automatikusan optimalizálja a működést az Ön jelenlétéhez igazodva. A 2,5 kW-os hűtési és 3,2 kW-os fűtési teljesítmény ideálissá teszi közepes méretű helyiségek klimatizálására, akár 25-30 m² alapterületig.
Főbb jellemzők és kiemelt funkciók
  • AirCloud Go APP kompatibilis - Okostelefonról vagy tabletről vezérelhető, bárhol a világon
  • Beépített WiFi modul - Külön adapter nélkül csatlakoztatható az otthoni hálózathoz
  • 4 irányú légterelés - Egyenletes levegőeloszlás a helyiségben, optimális komfortérzet
  • Constant Power -15°C - Magas fűtési teljesítmény megtartása extrém hidegben, akár -20°C-ig
  • 5 fokozatú ventilátor sebesség - Csendes üzemmódtól a gyors hűtésig/fűtésig
  • ViroSense Z1 szűrő - Cink-pirition alapú antibakteriális szűrő vírusok és baktériumok ellen
  • Ionizátor funkció - Levegő frissítése negatív ionokkal, kellemesebb beltéri környezet
  • Mold Guard funkció - Megakadályozza a penész és kellemetlen szagok kialakulását
  • A+++ energiaosztály - Mind hűtésben, mind fűtésben kiemelkedően takarékos
  • R32 hűtőközeg - Környezetbarát, alacsony GWP értékű hűtőanyag
Műszaki előnyök és energiahatékonyság
Karbantartás, üzemeltetés és felhasználói élmény
Gyakori kérdések
Mekkora helyiségbe ajánlott a 2,5 kW-os teljesítményű készülék?
A Hitachi New Airhome 800 2,5 kW-os modellje ideális 25-30 m² alapterületű helyiségek klimatizálására normál belmagasság (2,6-2,8 m) esetén. Jól szigetelt, modern épületeknél akár 35 m²-ig is hatékonyan működik. Rosszabb szigetelésű vagy nagyobb üvegfelülettel rendelkező helyiségeknél érdemes egy kategóriával nagyobb teljesítményt választani.
Milyen gyakran kell tisztítani vagy cserélni a szűrőket?
Részletes műszaki adatok
Paraméter Érték
Hűtési teljesítmény 2,5 kW
Teljesítményfelvétel hűtésben 0,481 kW (tartomány: 0,25-1,0 kW)
Energiaosztály hűtésben A+++
SEER érték 9,5
Működési tartomány hűtésben -10°C / +46°C
Fűtési teljesítmény 3,2 kW
Teljesítményfelvétel fűtésben 0,593 kW (tartomány: 0,25-1,2 kW)
Energiaosztály fűtésben A+++
SCOP érték 5,4
Működési tartomány fűtésben -20°C / +21°C
Páramentesítési kapacitás 1,4 liter/óra
Hangnyomás hűtésben 21/27/33/40/43 dB(A) (Csendes/Alacsony/Közepes/Magas/Max)
Hangnyomás fűtésben 21/28/34/40/44 dB(A) (Csendes/Alacsony/Közepes/Magas/Max)
Beltéri egység méretek 294 x 950 x 230 mm (M x Sz x Mé)
Beltéri egység súlya 11 kg
Kültéri egység hangnyomás 47 dB(A)
Kültéri egység méretek 600 x 792 x 299 mm (M x Sz x Mé)
Kültéri egység súlya 35 kg
Csőcsatlakozás 1/4" (folyadék) / 3/8" (gáz)
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg mennyiség 1,03 kg
Előre töltött csőhossz 20 m
Minimum csőhossz 3 m
Maximum csőhossz 20 m
Maximum szintkülönbség 10 m
Tápellátás 230V / 1 fázis / 50Hz