MDV One ONE-035-SP oldalfali mono split klíma 3,5 kW
  • Hűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
MDV by Midea
Cikkszám: mdv-one-one-035-sp
Leírás
MDV One ONE-035-SP – Oldalfali inverteres split klíma (3,5 kW)
Prémium minőségű, MDV by Midea gyártmányú inverteres mono split klíma szett, 3,5 kW hűtő- és 3,8 kW fűtőteljesítménnyel. Beépített WiFi vezérléssel, A++ hűtési és A+ fűtési energiaosztállyal, R32 hűtőközeggel. GearShift teljesítmény-szabályozás, ECO üzemmód, ionizátor és öntisztító funkció. 5 év garancia.
Műszaki adatok
Garancia 5 év
Energiahatékonyság A++
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Szín Fehér
Bővebb termékleírás
Az MDV One ONE-035-SP split klíma bemutatása
Kiemelt funkciók és előnyök
  • GearShift teljesítmény-szabályozás – 50%/75%/100% teljesítményváltás
  • ECO üzemmód – mindössze 1 W készenléti fogyasztás
  • Turbo hűtés/fűtés – gyors hőmérséklet-elérés
  • 8°C temperáló fűtés – fagyvédelem üzemmód
  • Ionizátor és ActiveCarbon szűrő – tiszta levegő
  • iClean öntisztító funkció – automatikus belső tisztítás
  • iFeel távirányító-érzékelés – hőmérséklet mérése a távirányító helyén
  • SmartHome Wi-Fi vezérlés – beépített WiFi
  • 24 órás időzítő – programozható működés
  • Lamella memória és Breeze Away – huzatmentes befúvás
  • GoldenFin bevonat – korrózióálló hőcserélő
  • Cseppvíztálca fűtés – megbízható téli működés
Működési funkciók
  • Öndiagnosztika és automata hibakijelzés
  • Sleep mód – csendes éjszakai működés
  • Auto restart áramszünet után
  • Automatikus átváltás hűtés és fűtés között
Garancia
5 év garancia a gyártói karbantartási feltételek betartása mellett.
Technikai adatok
Paraméter Érték
Gyártó MDV by Midea
Sorozat One
Típus Oldalfali mono split klíma szett
WiFi Beépített
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Fűtőteljesítmény 3,8 kW
Hűtési energiaosztály A++
Fűtési energiaosztály A+
SEER 6,4
SCOP 4,1
Hűtőközeg R32
Működési tartomány (hűtés) -15 – 50 °C
Működési tartomány (fűtés) -20 – 24 °C
Beltéri zajszint 56 dB(A)
Kültéri zajszint 56 dB(A)
Hálózati áram 230 V, 1 fázis