Panasonic Super Compact KIT-TZ50-ZKE oldalfali split klíma 5kW A++/A+, Wifi, R32
  • Hűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
Panasonic
Cikkszám: kit-tz50-zke
Leírás
Szállítási Idő 1
Szín Fehér
Bővebb termékleírás
A Panasonic Super Compact KIT-TZ50-ZKE bemutatása
A Panasonic Super Compact KIT-TZ50-ZKE oldalfali split klímaberendezés a legújabb generációs légkondicionálási megoldás, amely kiváló teljesítményt nyújt kompakt méretben. A készülék 5 kW hűtési és 6,4 kW fűtési teljesítményével ideális választás közepes méretű helyiségekhez, míg mindössze 779 mm széles beltéri egysége bárhová illeszthető. Az A++/A+ energiaosztály és a környezetbarát R32 hűtőközeg használata garantálja az energiahatékony és környezettudatos működést.
Főbb jellemzők és kiemelt funkciók
  • 779 mm-es kompakt kialakítás - ideális kisebb helyiségekhez is (a 6 és 7,1 kW-os modellek esetén 1102 mm)
  • Kompatibilis a hangvezérléssel - Amazon Alexa és Google Assistant támogatás
  • Sky Controller infravörös távvezérlő a kényelmes helyi irányításhoz
  • Rendkívül csendes működés - szupercsendes üzemmódban alig hallható
  • Aerowings léghuzat irányító lamellák - teljesen egyedi légáramlás beállítás
  • Nagy energia-megtakarítás - Inverter Plusz rendszer és Econavi intelligens érzékelőrendszer
  • Vezetékes vezérlő csatlakoztatási lehetőség (opcionális)
  • Nanoe-G technológia - levegőtisztítás és szagtalanítás ionok segítségével
  • Levehető, mosható előlap - egyszerű tisztítás és karbantartás
  • Pollenszűrő - véd az allergén anyagoktól
Intelligens funkciók és műszaki előnyök
Karbantartás és üzemeltetési jellemzők
Gyakori kérdések
Mennyire csendes a készülék működése?
Milyen okostelefon alkalmazással vezérelhető a klíma?
Műszaki paraméterek összefoglaló
Paraméter Érték
Hűtési teljesítmény 5,0 kW
Fűtési teljesítmény 6,4 kW
Energiaosztály (hűtés/fűtés) A++ / A+
Hűtőközeg típusa R32 (környezetbarát)
Beltéri egység szélessége 779 mm
Üzemi tartomány (hűtés) -10°C-ig
Üzemi tartomány (fűtés) -15°C-ig