Panasonic Super Compact KIT-TZ35-ZKE oldalfali split klíma 3,5kW A++/A++, Wifi, R32
  • Hűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
Panasonic
Cikkszám: kit-tz35-zke
Leírás
Kompakt kivitel, maximális teljesítmény! A Panasonic Super Compact klíma mindössze 779 mm széles, beépített WiFi vezérléssel, PM2,5 szűrővel és energiatakarékos A++ besorolással. Tökéletes választás modern lakásokba és irodákba.
Szállítási Idő 1
Szín Fehér
Bővebb termékleírás
Professzionális klímatechnológia kompakt méretben
A Panasonic Super Compact KIT-TZ35-ZKE oldalfali split klíma az új generációs R32 hűtőközeggel működik, amely környezetbarátabb és hatékonyabb, mint elődje. A rendszer 3,5 kW hűtési és 3,3 kW fűtési teljesítményével 30-35 m²-es helyiségek klimatizálására alkalmas. Az A++/A++ energiaosztály kimagasló energiahatékonyságot biztosít, jelentősen csökkentve az üzemeltetési költségeket. A kompakt 779 mm-es beltéri egység könnyedén beépíthető még kisebb helyiségekbe is, modern, diszkrét megjelenésével harmonizálva a lakberendezéssel.
Ajándék 3 méter szigetelt réz klímacsővel!
Főbb jellemzők és kiemelkedő tulajdonságok
  • 779 mm-es kompakt kialakítás - kisebb helyiségekbe is tökéletesen illeszkedik (a 6 és 7,1 kW-os modellek esetén 1102 mm)
  • Kompatibilis a hangvezérléssel - Amazon Alexa és Google Assistant támogatás
  • Sky Controller infravörös távvezérlő ergonomikus kialakítással
  • Rendkívül csendes működés - akár 19 dB hangerő szupercsendes üzemmódban
  • Aerowings légterelő lamellák a léghuzat irányának precíz szabályozásához
  • Nagy energia-megtakarítás az Inverter Plusz technológiának köszönhetően
  • Nanoe-G légtisztító technológia - ionizálja és fertőtleníti a levegőt
  • Levehető, mosható előlap - egyszerű tisztítás és karbantartás
  • Pollenszűrő a kellemesebb tavaszi-nyári használatért
  • Vezetékes vezérlő csatlakoztatási lehetőség (opcionális)
Intelligens funkciók és műszaki kiválóság
Műszaki paraméterek
Jellemző Érték
Hűtési teljesítmény 3,5 kW
Fűtési teljesítmény 3,3 kW
Energiaosztály (hűtés/fűtés) A++/A++
Hűtőközeg típusa R32
Beltéri egység szélessége 779 mm
Hűtés külső hőmérséklet -10°C-ig
Fűtés külső hőmérséklet -15°C-ig