Vivax HPM-48CH140AENA monoblokkos 14kW hőszivattyú, R290, 3fázisú
  • Fűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Vivax
Cikkszám: hpm-48ch140aena-r290-3
Szállítási Idő 1
Hűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Bővebb termékleírás
A HPM-48CH140AENA R290-3 hőszivattyú, amelynek névleges fűtési teljesítménye 14,0 kW, és hűtőteljesítménye 14,0 kW, R290 munkaközeget használ, ami magas hatásfokot és alacsony CO₂-kibocsátást tesz lehetővé.
A beépített 9 kW-os elektromos fűtőberendezés további támogatást nyújt rendkívül alacsony kültéri hőmérsékleten, míg a háromfázisú tápegység megbízható és stabil működést biztosít még igényesebb körülmények között is.
Minden specifikáció
Névleges fűtőteljesítmény (kW) 14
A fűtés energiahatékonysága 35°C-on A+++
A fűtés energiahatékonysága 55°C-on A+++
SCOP - a hőmérséklet 35 °C-tól kezdődik 4,76
SCOP - a hőmérséklet 55 °C-tól kezdődik 3,85
Víz indulási hőmérséklete - fűtés (°C) 25 °C ≤ T ≤ 80 °C
Névleges hűtőteljesítmény (kW) 14
SEER - a hőmérséklet 7 ° C-tól kezdődik 4,97
SEER - a hőmérséklet 18 ° C-tól kezdődik 6,94
Víz indulási hőmérséklete - hűtés (°C) 5 °C ≤ T ≤ 25 °C
Kiegészítő elektromos fűtés - opcionális (kW) 9
Hűtőközeg (GWP) R290
Hűtőközeg mennyisége (kg) 1,5
Expanziós szelep típusa Elektronikus expanziós szelep
A készülék méretei (mm) - Sz x Ma x Mé 1330 x 1051 x 475
A csomag méretei (mm) - Sz x Ma x Mé 1393 x 1235 x 570
Nettó / bruttó súly (kg) 176/201
A külső levegő hőmérsékletének működési területe - Hűtés (°C) -5 °C ≤ T ≤ 46 °C
A kültéri levegő hőmérsékletének működési területe - Fűtés (°C) -25 °C ≤ T ≤ 35 °C