- Fűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Vivax HPM-48CH140AENA monoblokkos 14kW hőszivattyú, R290, 3fázisú
hpm-48ch140aena-r290-3
Ár és készlet bejelentkezés után
Partneri árainkat és aktuális raktárkészletünket csak regisztrált viszonteladói partnerek látják.
BejelentkezésÚj partner felvétele meghívás alapján. Kapcsolat: szerelvenycenter@gmail.com
Leírás
Műszaki adatok
| Garancia | 3 év |
|---|---|
| H-tarifa | igen |
| Szállítási Idő | 1 |
| Hűtési teljesítmény (kW) | 12,1-18kW |
| Fűtési teljesítmény (kW) | 12,1-18kW |
Bővebb termékleírás
A VIVAX HPM-48CH140AENA R290-3 hőszivattyú egy nagy hatékonyságú monoblokk levegő-víz hőszivattyú, amely képes fűtésre, hűtésre és használati meleg víz előállítására.
A készülék a külső levegőben található hőenergiát hasznosítja, és egy kompresszor segítségével vízzé alakítja, amelyet helyiségfűtéshez és használati melegvíz-készítéshez használ, így jelentős árammegtakarítást tesz lehetővé a hagyományos fűtési rendszerekhez képest.
Monoblokk kialakításnak köszönhetően az összes fő hidraulikus és hűtési alkatrész a kültéri egységben található, ami jelentősen leegyszerűsíti a telepítést és csökkenti a hűtőközeg-veszteség kockázatát.
A készüléket egyszerűen egy csőelosztón keresztül kell a belső fűtési rendszerhez (padlófűtés, radiátoros vagy fan-coil fűtés) csatlakoztatni.
A felhasználói felület lehetővé teszi az üzemmódok (fűtés/hűtés), az öko üzemmód, az évszakos klíma működési görbék kiválasztásának és beállításának, a készülék működési paramétereinek, az időzítő funkcióknak és a szervizbeállításoknak az egyszerű beállítását.
Alapfelszereltségként egy WiFi modul van telepítve, amely lehetővé teszi a távvezérlést mobilalkalmazáson keresztül.
A HPM-48CH140AENA R290-3 hőszivattyú, amelynek névleges fűtési teljesítménye 14,0 kW, és hűtőteljesítménye 14,0 kW, R290 munkaközeget használ, ami magas hatásfokot és alacsony CO₂-kibocsátást tesz lehetővé.
A beépített 9 kW-os elektromos fűtőberendezés további támogatást nyújt rendkívül alacsony kültéri hőmérsékleten, míg a háromfázisú tápegység megbízható és stabil működést biztosít még igényesebb körülmények között is.
Az egyenáramú inverter technológiának köszönhetően a készülék magas energiahatékonyságot ér el csendes működés és alacsony áramfogyasztás mellett.
A maximális vízhőmérséklet akár 80 °C is lehet, ami lehetővé teszi a magas hőmérsékletű radiátorokkal rendelkező rendszerekben való használatát.
A készülék energiaosztálya 35 °C előremenő hőmérséklet mellett A+++, ami igazolja kiváló hatékonyságát és megbízhatóságát minden éghajlati viszony mellett.
| Névleges fűtőteljesítmény (kW) | 14 |
| A fűtés energiahatékonysága 35°C-on | A+++ |
| A fűtés energiahatékonysága 55°C-on | A+++ |
| SCOP - a hőmérséklet 35 °C-tól kezdődik | 4,76 |
| SCOP - a hőmérséklet 55 °C-tól kezdődik | 3,85 |
| Víz indulási hőmérséklete - fűtés (°C) | 25 °C ≤ T ≤ 80 °C |
| Névleges hűtőteljesítmény (kW) | 14 |
| SEER - a hőmérséklet 7 ° C-tól kezdődik | 4,97 |
| SEER - a hőmérséklet 18 ° C-tól kezdődik | 6,94 |
| Víz indulási hőmérséklete - hűtés (°C) | 5 °C ≤ T ≤ 25 °C |
| Kiegészítő elektromos fűtés - opcionális (kW) | 9 |
| Ventilátor - motor típusa | DC motor |
| Rajongók száma | 1 |
| Hűtőközeg (GWP) | R290 |
| Hűtőközeg mennyisége (kg) | 1,5 |
| Expanziós szelep típusa | Elektronikus expanziós szelep |
| A készülék méretei (mm) - Sz x Ma x Mé | 1330 x 1051 x 475 |
| A csomag méretei (mm) - Sz x Ma x Mé | 1393 x 1235 x 570 |
| Nettó / bruttó súly (kg) | 176/201 |
| A külső levegő hőmérsékletének működési területe - Hűtés (°C) | -5 °C ≤ T ≤ 46 °C |
| A kültéri levegő hőmérsékletének működési területe - Fűtés (°C) | -25 °C ≤ T ≤ 35 °C |
| Vízoldali hőcserélő | Lemez típusa |
| Vízszivattyú - tápmagasság (m) |