Vivax HPM-34CH100AENA monoblokkos 10kW hőszivattyú, R290, 1fázisú
  • Fűtési teljesítmény (kW) 8-12kW
Vivax
Cikkszám: hpm-34ch100aena-r290-1
Garancia 3 év
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Hűtési teljesítmény (kW) 8-12kW
Bővebb termékleírás
A HPM-34CH100AENA R290-1 hőszivattyú, amelynek névleges fűtési teljesítménye 9,5 kW, hűtési teljesítménye pedig 10,0 kW, R290 munkaközeget használ, ami magas hatásfokot és alacsony CO₂-kibocsátást tesz lehetővé.
A beépített 3 kW-os elektromos fűtőberendezés további támogatást nyújt rendkívül alacsony kültéri hőmérséklet esetén.
Minden specifikáció
Névleges fűtőteljesítmény (kW) 9,5
A fűtés energiahatékonysága 35°C-on A+++
A fűtés energiahatékonysága 55°C-on A+++
SCOP - a hőmérséklet 35 °C-tól kezdődik 5,33
SCOP - a hőmérséklet 55 °C-tól kezdődik 4,01
Víz indulási hőmérséklete - fűtés (°C) 25 °C ≤ T ≤ 80 °C
Névleges hűtőteljesítmény (kW) 10
SEER - a hőmérséklet 7 ° C-tól kezdődik 5,53
SEER - a hőmérséklet 18 ° C-tól kezdődik 7,67
Víz indulási hőmérséklete - hűtés (°C) 5 °C ≤ T ≤ 25 °C
Kiegészítő elektromos fűtés - opcionális (kW) 3
Ventilátor - motor típusa DC motor
Rajongók száma 1
Hűtőközeg (GWP) R290
Hűtőközeg mennyisége (kg) 1,1
Expanziós szelep típusa Elektronikus expanziós szelep
A készülék méretei (mm) - Sz x Ma x Mé 1330 x 1051 x 475
A csomag méretei (mm) - Sz x Ma x Mé 1391 x 1235 x 570
Nettó / bruttó súly (kg) 156/181
A külső levegő hőmérsékletének működési területe - Hűtés (°C) -5 °C ≤ T ≤ 46 °C
A kültéri levegő hőmérsékletének működési területe - Fűtés (°C) -25 °C ≤ T ≤ 35 °C