Daikin Perfera Floor FVXM50A-RXM50R padlóra állítható split klíma szett 5 kW
  • Hűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
Daikin
Cikkszám: fvxm50a-rxm50r
Leírás
Prémium padlóállítású klímarendszer 5,0 kW teljesítménnyel, amelyet kifejezetten olyan terekhez terveztek, ahol a fali szerelés nem megoldható. A++ energiaosztály, R32 környezetbarát hűtőközeg, Flash Streamer légtisztító technológia és okostelefonos vezérlés jellemzi.
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Bevezető - Innovatív Padlóállítású Klímamegoldás
A Daikin Perfera Floor FVXM50A/RXM50R klímaberendezés a prémium kategóriás padlóállítású split rendszerek élvonalába tartozik. Ez a kompakt, mégis erőteljes egység ideális választás lakások, irodák, üzlethelyiségek és olyan terek számára, ahol a hagyományos fali beltéri egység telepítése nem megoldható - például üvegfalakkal rendelkező helyiségekben vagy műemlék épületekben. A 5,0 kW hűtő- és 5,8 kW fűtőteljesítmény 45-50 m² alapterületű helyiségek hatékony klimatizálását teszi lehetővé. A modern formatervezésű készülék diszkréten elhelyezhető a padlószinten, mindössze 750 mm magas, miközben kiváló légelosztást biztosít a speciális légáramlási rendszerének köszönhetően. A készülék elegansan illeszkedik bármilyen lakberendezési stílushoz, és a 600 mm széles, karcsú kialakítás miatt minimális helyet foglal.
Főbb Jellemzők és Funkciók
Műszaki Előnyök és Teljesítmény
Karbantartás és Üzemeltetés
Gyakori Kérdések
Mekkora helyiség klimatizálására alkalmas ez a készülék?
A Daikin Perfera Floor FVXM50A/RXM50R 5,0 kW teljesítményével 45-50 négyzetméter alapterületű helyiség hatékony hűtésére és fűtésére alkalmas normál mennyezet magasság (2,5-2,8 m) esetén. A tényleges hatékonyság függ a helyiség szigetelésétől, az ablakok méretétől és tájolásától, valamint a használati szokásoktól. Jól szigetelt, modern épületekben akár 55 m² alapterületű tér klimatizálása is megoldható, míg rosszabb hőszigetelésű, régebbi ingatlanokban vagy nagy üvegfelületű helyiségekben kisebb alapterülethez ajánlott. Az erőteljes üzemmód bekapcsolásával akár nagyobb helyiségek is gyorsan felfűthetők vagy lehűthetők, majd a rendszer automatikusan visszavált normál üzemmódra. Érdemes figyelembe venni a helyiségben tartózkodó személyek számát, a hőtermelő berendezéseket (számítógépek, világítás) és a napsugárzás mértékét is a megfelelő méretezéshez.
Milyen előnyei vannak a padlóra állítható kivitelnek a fali egységhez képest?
Garancia és Szállítás
Műszaki Paraméterek
Paraméter Érték
Hűtőteljesítmény (névleges) 5,0 kW (1,3-6,0 kW)
Fűtőteljesítmény (névleges) 5,8 kW (1,0-7,5 kW)
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A+
SEER (szezonális energiahatékonysági mutató) 7,30
SCOP (szezonális teljesítmény együttható) 4,10
Éves energiafogyasztás (hűtés) 227 kWh
Éves energiafogyasztás (fűtés) 1413 kWh
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg mennyiség 1,15 kg
GWP érték 675
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ +46 °C (kültéri)
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -15 ~ +18 °C (kültéri)
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 600 x 750 x 238 mm
Beltéri egység tömege 17 kg
Beltéri egység zajszint (csendes/normál/erős) 20/35/41 dB(A)
Légáramlat (beltéri, max.) 780 m³/h
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 734 x 554 x 290 mm
Kültéri egység tömege 36 kg
Kültéri egység zajszint (hűtés/fűtés) 50/51 dB(A)
Csövezési hossz (min./max.) 3 / 20 m
Szintkülönbség (max.) 15 m
Csőméretek (folyadék/gáz) 6,35 mm / 12,7 mm
Áramellátás 1 fázis, 230 V, 50 Hz
Maximális áramfelvétel (hűtés/fűtés) 16 A / 16 A
Teljesítményfelvétel (névleges hűtés) 1,17 kW
Teljesítményfelvétel (névleges fűtés) 1,38 kW