Daikin Perfera Floor FVXM25A-RXM25R padlóra állítható split klíma szett 2,5 kW
  • Hűtési teljesítmény (kW) 2-2,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 2-2,9kW
Daikin
Cikkszám: fvxm25a-rxm25r
Leírás
Daikin Perfera Floor FVXM25A-RXM25R Padlóra Állítható Split Klímaberendezés 2,5 kW
Műszaki adatok
Garancia 3 év
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Innovatív padlóra telepíthető klímamegoldás a modern otthonokhoz
A Daikin Perfera Floor FVXM25A/RXM25R split klímaberendezés a modern otthonok tökéletes választása, amely ötvözi az energiahatékonyságot, a kiváló légkezelést és az elegáns dizájnt. A padlóra állítható kialakítás ideális megoldás azokban a helyiségekben, ahol a fali vagy mennyezeti szerelés nem kivitelezhető, vagy ahol a padlóközeli fűtés előnyeit szeretnénk kihasználni. A 2,5 kW hűtő- és 3,4 kW fűtőteljesítménnyel rendelkező készülék 25-30 m² alapterületű helyiségek klimatizálására alkalmas. Az R32 hűtőközeg használata környezetbarát megoldást jelent, amely alacsonyabb globális felmelegedési potenciállal (GWP) rendelkezik, mint a korábbi generációs hűtőanyagok, ezzel is hozzájárulva a fenntartható működéshez. A kompakt méretű beltéri egység (600 x 750 x 238 mm) diszkréten illeszkedik bármely lakberendezésbe, míg a kiváló inverteres technológia biztosítja a folyamatos, egyenletes hőmérsékletet energiatakarékos módon.
Kimagasló tulajdonságok és funkciók
  • Kompakt méretek: a beltéri egység mindössze 600 x 750 x 238 mm-es, így diszkréten elhelyezhető bármely helyiségben
Műszaki kiválóság és teljesítmény a legmagasabb szinten
Karbantartás és hosszú távú üzemeltetés egyszerűen
Gyakori kérdések
Mennyire zajosak a padlóra állítható klímák a fali egységekhez képest?
Alkalmas-e a készülék téli fűtésre is, vagy csak nyári hűtésre?
A Daikin Perfera Floor FVXM25A/RXM25R teljes értékű fűtési megoldást kínál akár -15°C-os külső hőmérséklet mellett is. A 3,4 kW-os fűtőteljesítmény és az A++ fűtési energiaosztály biztosítja, hogy a készülék gazdaságosan és hatékonyan fűtse otthonát az átmeneti időszakokban, akár fő fűtésként kisebb helyiségekben, vagy kiegészítő fűtésként nagyobb terekben. A padlóközeli meleg levegő elosztás különösen előnyös télen, mivel a természetes konvekció révén egyenletesen terjed el a helyiségben, nem hagyva hideg zónákat a padlószinten. A speciális padlómelegítési funkció optimalizálja a légáramlást, így a meleg levegő az egység alján kerül elosztásra, biztosítva a kellemes lábtáji meleget és az energiatakarékos üzemelést.
Garancia és szállítási információk
Műszaki paraméterek
Paraméter Érték
Hűtőteljesítmény 2,4 kW
Fűtőteljesítmény 3,4 kW
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A+++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A++
SEER (szezonális energiahatékonysági mutató) 8,55
SCOP (szezonális teljesítmény együttható) 4,65
Hűtőközeg típusa R32
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 46 °C
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -15 ~ 18 °C
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 600 x 750 x 238 mm
Beltéri egység tömege 17 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 552 x 840 x 350 mm
Kültéri egység tömege 32 kg
Csővezési hossz (max.) 20 m
Szintkülönbség (max.) 15 m
Csőméretek (folyadék/gáz) 6,35 mm / 9,52 mm
Áramellátás 1 fázis, 230 V, 50 Hz
Maximális áramfelvétel 16 A