Daikin Ururu Sarara FTXZ35N-RXZ35N oldalfali split klíma szett 3,5 kW
  • Hűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
Daikin
Cikkszám: ftxz35n-rxz35n
Leírás
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Prémium klímatechnológia a tökéletes otthoni komfortért
A Daikin Ururu Sarara FTXZ35N-RXZ35N nem csupán egy klímaberendezés, hanem egy komplex légkondicionáló rendszer, amely hat különböző funkciót egyesít egyetlen elegáns készülékben. A hűtés és fűtés mellett párásítást, párátlanítást, szellőztetést és hatékony légtisztítást is végez, így egész évben ideális beltéri légkörről gondoskodik. A 3,5 kW hűtőteljesítmény és 5,0 kW fűtőteljesítmény optimális választás közepes méretű helyiségek, lakószobák, hálók vagy irodák klimatizálására, miközben a kiváló SEER 9,54 és SCOP 5,9 értékek rendkívüli energiahatékonyságot biztosítanak. Az Ururu Sarara széria a Daikin legfejlettebb technológiai megoldásait képviseli, amelyet a Red Dot Design díj is elismer. A készülék különlegessége a levegő minőségének komplex kezelése: télen párásít a száraz fűtött levegő ellen, nyáron pedig párátlanít anélkül, hogy tovább hűtené a teret.
Kiemelkedő tulajdonságok és innovációk
  • Párásítás, párátlanítás, szellőztetés, légtisztítás, fűtés és hűtés egyetlen rendszerben
  • 3-zónás mozgásérzékelő az energiatakarékos üzemmód érdekében
  • Onecta alkalmazás (opcionális): Távoli vezérlés okostelefonról vagy tabletről
  • Automatikusan tisztuló szűrő, amely csökkenti a karbantartási igényt
  • A+++ szezonális energiahatékonysági besorolás hűtés és fűtés esetében
  • Hangalapú vezérlés Amazon Alexa vagy Google Assistant segítségével
  • Különösen csendes működés: mindössze 19 dB(A) zajszint
  • 3D légáramlás: automatikus függőleges és vízszintes légterelés a levegő egyenletes elosztásáért
  • Red Dot dizájn díj nyertese 2013-ban
  • R32 környezetbarát hűtőközeg alacsony GWP értékkel
  • Széles üzemi hőmérséklet tartomány: fűtés akár -20°C külső hőmérsékleten is
  • Maximális csövezési hossz 20 méter, szintkülönbség akár 10 méter
  • Flash Streamer technológia a káros anyagok, allergének és vírusok eltávolítására
  • Titán-apatit fotokatalitikus szűrő a kellemetlen szagok semlegesítésére
  • Időzített be- és kikapcsolás a heti programozható üzemmóddal
  • Nagyméretű, könnyen olvasható LED kijelző a beltéri egységen
Technológiai előnyök a mindennapi használatban
Egyszerű karbantartás és hosszú élettartam
Gyakran ismételt kérdések
Mennyire hangos a Daikin Ururu Sarara működése?
Milyen méretű helyiségbe ajánlott ez a 3,5 kW-os modell?
Ez a klímaberendezés ideális 25-35 m² alapterületű helyiségek hűtésére és fűtésére, normál mennyezetmagasság (2,4-2,8 m) és átlagos szigetelés esetén. A pontos méretezés függ a helyiség tájolásától, az ablakok számától és minőségétől, valamint a hőszigeteltség mértékétől. Déli tájolású, nagy üvegfelületű helyiségeknél vagy tetőtéri termeknél érdemes kisebb alapterületre számolni. Nagyobb terekben, több hőforrás (pl. sok elektronikai eszköz) esetén vagy gyengébb hőszigetelés mellett érdemes a következő teljesítménykategóriát választani az optimális komfort eléréséhez. A készülék fűtési teljesítménye 5,0 kW, így télen is kiválóan megbirkózik a feladattal.
Garancia és szállítási információk
Műszaki paraméter Érték
Hűtőteljesítmény 3,5 kW (1,0-4,2 kW)
Fűtőteljesítmény 5,0 kW (1,0-6,8 kW)
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A+++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A+++
SEER (szezonális energiahatékonysági mutató) 9,54
SCOP (szezonális teljesítmény együttható) 5,9
Éves energiafogyasztás (hűtés) 128 kWh/év
Éves energiafogyasztás (fűtés) 1461 kWh/év
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg mennyiség 0,88 kg
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 46 °C
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -20 ~ 18 °C
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 798 x 295 x 372 mm
Beltéri egység tömege 15 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 795 x 693 x 300 mm
Kültéri egység tömege 50 kg
Csövezési hossz (min./max.) 3 / 20 m
Szintkülönbség (max.) 10 m
Csőméretek (folyadék/gáz) 6,35 mm / 9,52 mm
Áramellátás 1 fázis, 230 V, 50 Hz
Maximális áramfelvétel 12 A
Teljesítményfelvétel (hűtés) 0,57 kW
Teljesítményfelvétel (fűtés) 1,10 kW