Daikin Emura Black FTXJ50AB-RXJ50A oldalfali split klíma szett 5 kW, fekete
  • Hűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
Daikin
Cikkszám: ftxj50ab-rxj50a
Leírás
Prémium kategóriás split klíma elegáns matt fekete dizájnnal, 5 kW teljesítménnyel és kiváló A++ energiaosztállyal. Flash Streamer légtisztító technológia, Coanda-hatás és mindössze 19 dB(A) zajszintű csendes működés. Okosotthon-integráció Alexa és Google Assistant támogatással.
Műszaki adatok
Garancia 3 év
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Prémium klímarendszer elegáns kivitelben
A Daikin Emura Black FTXJ50AB-RXJ50A split klíma szett a modern otthonok és irodák igényes klímaberendezése. Az 5 kW-os teljesítményével közepes és nagyobb helyiségek hatékony hűtését és fűtését egyaránt biztosítja, jellemzően 50-70 m² alapterületig. A matt fekete burkolat nem csupán elegáns megjelenést kölcsönöz, hanem tökéletesen illeszkedik a kortárs belső terek formatervezéséhez. A készülék fejlett technológiákkal és okosotthon-integrációval rendelkezik, így a Daikin Residential (Onecta) applikáción, valamint Amazon Alexa és Google Assistant hangvezérléssel is irányítható bárhonnan. Az Emura sorozat a japán precizitás és design-szemlélet tökéletes egyesülése, amely nemcsak működésében, hanem megjelenésében is kiemelkedő.
Főbb jellemzők és funkciók
  • Elegáns, matt fekete burkolat a modern enteriőrökhöz
  • 5 kW hűtő- és fűtőteljesítmény közepes és nagyobb helyiségekhez
  • A++ energiaosztály hűtésben, A+ energiaosztály fűtésben
  • Coanda-hatás az optimális légáramlásért hűtés és fűtés módban egyaránt
  • Intelligens hőérzékelő a precíz hőmérsékletszabályozáshoz és automatikus légtereléshez
  • Hőfokozás funkció: 14%-kal gyorsabb hőmérséklet-emelkedés fűtési módban
  • Flash Streamer technológia allergének, baktériumok, vírusok és szagok eltávolítására
  • Hangvezérlés Amazon Alexa és Google Assistant segítségével
  • Távoli vezérlés a Daikin Residential (Onecta) applikáción keresztül
  • Különösen csendes működés: akár 19 dB(A) zajszint beltéren
  • Econo üzemmód az energiafogyasztás csökkentésére
  • Készenléti üzemmódban 80%-os energiamegtakarítás
  • Éjszakai üzemmód a túlhűtés és túlfűtés megakadályozására
  • 3-D légáramlás: függőleges és vízszintes automatikus légterelés
  • Automatikus hűtés-fűtés átkapcsolás a környezeti hőmérséklet alapján
  • Erőteljes üzemmód gyors hűtéshez vagy fűtéshez
  • Kényelmes üzemmód huzatmentes működéshez
  • Csak ventilátor üzemmód levegőcirkulációhoz
  • Száraz program a páratartalom csökkentésére
  • Automatikus ventilátorsebesség szabályozás
  • Heti időkapcsoló programozható működéshez
  • Automatikus újraindítás áramkimaradás esetén
  • Öndiagnózis funkció a karbantartás egyszerűsítésére
  • Többmodelles alkalmazás: akár 5 beltéri egység csatlakoztatható egyetlen kültéri egységhez
  • R-32 hűtőközeg környezetbarát megoldással
  • Inverteres technológia a folyamatos és egyenletes teljesítményért
Műszaki adatok és energiahatékonyság
Paraméter Érték
Hűtőteljesítmény 5,0 kW (1,5-6,0 kW tartomány)
Fűtőteljesítmény 6,0 kW (1,8-7,0 kW tartomány)
Energiaosztály hűtés A++
Energiaosztály fűtés A+
SEER érték 8,65
SCOP érték 5,15
Beltéri zajszint 19-41 dB(A)
Kültéri zajszint 56 dB(A)
Hűtőközeg típusa R-32
Hűtőközeg mennyiség 0,98 kg
Beltéri méret (Sz×M×Mé) 798×295×189 mm
Kültéri méret (Sz×M×Mé) 795×550×290 mm
Beltéri tömeg 11 kg
Kültéri tömeg 34 kg
Tápellátás 230V / 50Hz
Légtisztítás és egészségmegőrzés
Karbantartás és üzemeltetés
Gyakori kérdések
Mekkora helyiség hűtésére-fűtésére alkalmas az 5 kW-os teljesítmény?
Az 5 kW teljesítményű Daikin Emura Black split klíma szett általában 50-70 négyzetméter alapterületű, közepes hőszigetelésű helyiség klimatizálására alkalmas. A pontos lefedettség függ a mennyezet magasságától, a helyiség tájolásától, az ablakok méretétől és a hőszigetelés minőségétől. Optimális esetben, jó hőszigetelésű modern épületekben akár nagyobb tereket is hatékonyan tud kezelni. Földszintes családi házaknál a nappali-étkező kombinációhoz vagy több szobához ideális választás, lakásoknál pedig akár nagyobb, 60-70 m² alapterületű tereket is elláthat.