Daikin Emura White FTXJ42AW-RXJ42A oldalfali split klíma szett 4,2 kW, fehér
Daikin
Cikkszám: ftxj42aw-rxj42a
Leírás
A Daikin Emura White prémium split klíma a japán technológia és az európai dizájn tökéletes szimbiózisa. Az elegáns matt kristályfehér készülék 4,2 kW teljesítménnyel, A++ energiaosztállyal és intelligens vezérléssel biztosítja az optimális komfortot.
Bővebb termékleírás
Prémium klímaberendezés kifinomult megjelenéssel
A Daikin Emura White FTXJ42AW-RXJ42A split klíma szett a japán precizitás és az európai dizájnérzék tökéletes összhangját testesíti meg. Az elegáns, matt kristályfehér burkolat bármilyen modern lakberendezésbe zökkenőmentesen illeszkedik, miközben a 4,2 kW hűtőteljesítmény és 5,4 kW fűtőteljesítmény garantálja a tökéletes klímát minden évszakban. A készülék kompakt méretei (900 x 305 x 212 mm) ellenére kivételesen hatékony, és mindössze 12 kg-os tömegével könnyedén telepíthető. Az A++ energiahatékonysági osztály biztosítja, hogy a magas teljesítmény ne járjon túlzott energiafogyasztással. A beltéri egység vékony, mindössze 21,2 cm mély profilja elegánsan simul a falhoz, így nem vesz el értékes teret a helyiségből. A készülék 35-45 m² alapterületű helyiségek klimatizálására ideális megoldás, amely egyaránt kiváló nyári hűtésre és téli fűtésre.
Főbb jellemzők és innovatív technológiák
  • Elegáns, matt kristályfehér burkolat, amely design elemként is funkcionál
  • Hőfokozás funkció: akár 14%-kal gyorsabb hőmérséklet-emelkedés a hideg téli napokon
  • Magas energiahatékonyság, alacsony fogyasztás - SEER 7,5 és SCOP 4,6 értékekkel
  • Távoli vezérlés a Daikin Residential alkalmazáson keresztül - bárhonnan irányítható
  • Hangvezérlés Amazon Alexa és Google Assistant segítségével - kihangosítás nélküli működtetés
  • Különösen csendes működés: akár 19 dB(A) - halkabb, mint egy suttogás
  • R32 környezetbarát hűtőközeg - alacsonyabb globális felmelegedési potenciállal
  • Széles üzemi hőmérséklet tartomány: -20°C-tól is hatékony fűtés
  • Automatikus újraindítás funkció áramszünet után
  • Programozható időzítő heti ütemezéssel
  • 2 zónás intelligens hőérzékelés a tökéletes komfortért
Kiváló teljesítmény és energiahatékonyság
Karbantartás és mindennapi használat
Gyakori kérdések
Mekkora helyiség klimatizálására alkalmas ez a klímaberendezés?
A Daikin Emura White FTXJ42AW-RXJ42A 4,2 kW-os teljesítményével ideális 35-45 m² alapterületű helyiségek hűtésére és fűtésére. A tényleges lefedettség függ a helyiség szigetelésétől, a falak anyagától, az ablakok méretétől és tájolásától. Jól szigetelt, modern épületekben akár 50 m²-es tereket is hatékonyan képes klimatizálni, míg rosszabb szigetelésű, régebbi építésű ingatlanoknál 30-35 m²-es területre javasolt. A készülék optimális teljesítménye normál belmagasság (2,5-2,8 m) esetén érvényes.
Mennyire hangos a készülék működés közben?
Garancia és szállítási információk
Technikai paraméterek
Paraméter Érték
Hűtőteljesítmény 4,2 kW
Fűtőteljesítmény 5,4 kW
Energiahatékonysági osztály (hűtés/fűtés) A++ / A++
SEER (hűtési energiahatékonyság) 7,5
SCOP (fűtési teljesítmény együttható) 4,6
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg mennyiség 0,98 kg
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 50 °C
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -20 ~ 18 °C
Ajánlott helyiség méret 35-45 m²
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 900 x 305 x 212 mm
Beltéri egység tömege 12 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 795 x 595 x 300 mm
Kültéri egység tömege 36 kg
Beltéri zajszint (min-max) 19-46 dB(A)
Kültéri zajszint 54 dB(A)
Levegő térfogatáram (min-max) 216-972 m³/h
Elektromos csatlakozás 230V / 50Hz
Maximális áramerősség (hűtés/fűtés) 6,0 A / 6,8 A
Teljesítményfelvétel (hűtés/fűtés) 1,18 kW / 1,23 kW