Daikin Emura Black FTXJ42AB-RXJ42A oldalfali split klíma szett 4,2 kW, fekete
  • Hűtési teljesítmény (kW) 4-4,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 4-4,9kW
Daikin
Cikkszám: ftxj42ab-rxj42a
Leírás
Prémium kategóriás japán klímaberendezés elegáns matt fekete dizájnnal, 4,2 kW teljesítménnyel 35-42 m²-es helyiségekhez. Kivételesen csendes működés (19 dB), intelligens vezérlés és Flash Streamer légtisztító technológia.
Műszaki adatok
Garancia 3 év
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Kiváló teljesítmény prémium dizájnnal
A Daikin Emura Black FTXJ42AB-RXJ42A split klíma szett a japán precizitás és az európai design tökéletes ötvözete. A matt fekete kivitelű beltéri egység letisztult formája művészeti alkotásként hat a falon, míg a háttérben a legmodernebb klimatizációs technológia dolgozik. A 4,2 kW-os hűtő- és fűtőkapacitás ideális 35-42 m² alapterületű helyiségek klimatizálására, legyen szó nappaliról, hálószobáról vagy irodáról. Az Emura sorozat nem csupán egy klímaberendezés, hanem egy életérzés, amely a kényelmet, a technológiai innovációt és az esztétikumot helyezi előtérbe. A rendkívül kompakt beltéri egység mindössze 289 mm magas, így diszkréten illeszkedik bármely térbe anélkül, hogy vizuálisan dominálná azt.
Főbb jellemzők és kiemelkedő tulajdonságok
  • 4,2 kW hűtőteljesítmény és 5,0 kW fűtőteljesítmény a hatékony egész éves működéshez
  • Coanda-hatás az optimális légáramlásért hűtéskor és fűtéskor egyaránt
  • Intelligens hőérzékelő a precíz hőmérsékletszabályozáshoz és energiatakarékos működéshez
  • Hőfokozás funkció: 14%-kal gyorsabb hőmérséklet-emelkedés hideg téli napokon
  • Flash Streamer technológia allergének, baktériumok és szagok hatékony eltávolítására
  • Hangvezérlés Amazon Alexa és Google Assistant segítségével a maximális kényelem érdekében
  • Különösen csendes működés: akár 19 dB(A) hangerő, ami halkabb a suttogásnál
  • A++ energiaosztály fűtésre (SCOP 5,15) és A++ energiaosztály hűtésre (SEER 8,73)
  • R-32 környezetbarát hűtőközeg alacsony GWP értékkel (675), kevesebb károsanyag-kibocsátás
  • 3-D légáramlás függőleges és vízszintes automatikus légterelőkkel az egyenletes komfortért
  • Titán apatit szagtalanító szűrő és ezüst allergén eltávolító szűrő a tiszta levegőért
  • WiFi vezérlés gyárilag beépítve, külön adapter vásárlása nélkül
  • Inverter technológia a folyamatos, stabil hőmérséklet fenntartásához
Innovatív technológiák a maximális komfortért
Műszaki paraméterek és energiahatékonysági adatok
Jellemző Érték
Hűtési teljesítmény 4,2 kW (1,5-5,0 kW tartományban)
Fűtési teljesítmény 5,0 kW (1,5-6,8 kW tartományban)
Energiaosztály hűtés A++ (SEER: 8,73)
Energiaosztály fűtés A++ (SCOP: 5,15)
Éves energiafogyasztás hűtés 167 kWh
Éves energiafogyasztás fűtés 1361 kWh
Hangerő beltéri (min/max) 19 / 33 dB(A)
Hangerő kültéri 54 dB(A)
Hűtőközeg típusa R-32 (GWP: 675)
Ajánlott helyiség méret 35-42 m²
Beltéri egység méretek (SzxMxM) 798 x 289 x 215 mm
Beltéri egység tömeg 11 kg
Kültéri egység méretek 770 x 550 x 285 mm
Kültéri egység tömeg 33 kg
Egyszerű karbantartás és hosszú élettartam
Gyakori kérdések
Mekkora helyiségbe ajánlott a 4,2 kW-os Daikin Emura Black klíma?
A Daikin Emura FTXJ42AB-RXJ42A klíma szett ideális választás 35-42 négyzetméter alapterületű helyiségek klimatizálására normál belmagasság (2,5-2,8 méter) esetén. A pontos méretezés függ a helyiség tájolásától, szigetelésétől, üvegfelületeinek nagyságától és a hőterheléstől. Déli tájolású, nagy üvegfelületű helyiségek esetén érdemes kisebb alapterületre számolni, míg jól szigetelt, északi szobákban akár nagyobb tér is hatékonyan klimatizálható. Fűtéskor a 5,0 kW teljesítmény különösen hatékony, akár -15°C külső hőmérséklet mellett is képes komfortos meleget biztosítani. Pontos méretezéshez javasoljuk szakember bevonását, aki figyelembe veszi az épület energetikai jellemzőit is.