Daikin Emura White FTXJ25AW-RXJ25A oldalfali split klíma szett 2,5 kW, fehér
Daikin
Cikkszám: ftxj25aw-rxj25a
Leírás
Bővebb termékleírás
Prémium klímarendszer kiváló teljesítménnyel
A Daikin Emura White FTXJ25AW-RXJ25A split klíma szett a japán klímatechnológia csúcsát képviseli. A 2,5 kW hűtőteljesítményű és 2,8 kW fűtőteljesítményű berendezés ideális 25-30 m² alapterületű helyiségek klimatizálására. Az Emura sorozat nemcsak technológiai kiválóságot, hanem exkluzív megjelenést is kínál: a matt kristályfehér burkolat bármilyen modern lakberendezésbe tökéletesen illeszkedik. A készülék A+++ energiahatékonysági osztályba tartozik, így használata során jelentősen csökkenthetők az energiaköltségek, miközben a környezettudatos működés is garantált. A rendszer R32 hűtőközeget használ, amely alacsonyabb globális felmelegedési potenciállal (GWP) rendelkezik, mint a korábbi generációs hűtőanyagok, így kisebb környezeti terhelést jelent. A japán gyártású kompresszor hosszú élettartamot és megbízható működést biztosít még extrém időjárási körülmények között is.
Főbb jellemzők és előnyök
  • Elegáns, matt kristályfehér burkolat, amely harmonizál minden lakberendezési stílussal
  • Coanda-hatás az optimális légáramlásért - a levegő egyenletesen oszlik el a helyiségben
  • Intelligens hőérzékelő a precíz hőmérsékletszabályozáshoz - érzékeli a tartózkodási helyeket
  • Magas energiahatékonyság, alacsony fogyasztás - A+++ energiaosztály
  • Távoli vezérlés a Daikin Residential alkalmazáson keresztül - bárhonnan irányítható
  • Különösen csendes működés: akár 19 dB(A) - alig hallható zajszint
  • R32 környezetbarát hűtőközeg - alacsonyabb CO2 kibocsátás
  • Kompatibilis Amazon Alexa és Google Assistant rendszerekkel
  • Téli üzemmód -20 °C-ig - megbízható fűtés a hideg hónapokban is
  • Automata újraindítás áramkimaradás után - a beállítások megőrzésével
  • Nedvességelvezető funkció - megelőzi a penészképződést és a kellemetlen szagokat
  • Többszintű légsebességek - személyre szabható komfortérzet
  • Éjszakai üzemmód minimális fényerővel és zajjal
Műszaki kiválóság és innovatív megoldások
Karbantartás és mindennapi használat
Gyakori kérdések
Mekkora helyiség klimatizálására alkalmas a 2,5 kW teljesítményű Emura White klíma?
A Daikin Emura White 2,5 kW-os modell optimálisan 25-30 négyzetméter alapterületű helyiségek hűtésére és fűtésére ajánlott normál mennyezeti magasság (2,5-2,8 m) esetén. A tényleges hatékonyság függ a helyiség szigetelésétől, a napfény beesésétől és az ablakok méretétől is. Jól szigetelt, modern épületekben akár 35 m²-ig is megfelelő lehet, míg rosszabb szigetelés esetén kisebb területre javasolt. Hálószobákban, nappalikban és irodákban egyaránt kiváló választás.
Mennyire hangos a készülék működés közben, zavarja-e az éjszakai pihenést?
Garancia és szállítási információk
Technikai paraméterek
Paraméter Érték
Hűtőteljesítmény 2,5 kW (0,8 - 3,2 kW)
Fűtőteljesítmény 2,8 kW (0,8 - 4,0 kW)
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A+++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A+++
SEER (hűtési energiahatékonyság) 8,5
SCOP (fűtési teljesítmény együttható) 5,15
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg töltet 0,55 kg
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 50 °C (külső)
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -20 ~ 18 °C (külső)
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 900 x 305 x 212 mm
Beltéri egység tömege 12 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 735 x 550 x 285 mm
Kültéri egység tömege 32 kg
Beltéri zajszint (min-max) 19-40 dB(A)
Kültéri zajszint 50 dB(A)
Légáramlat (beltéri, max) 648 m³/h
Wi-Fi vezérlés Beépített (Daikin Residential App)
Kompatibilitás Amazon Alexa és Google Assistant
Energiafogyasztás hűtés (névleges) 0,59 kW
Energiafogyasztás fűtés (névleges) 0,68 kW
Elektromos csatlakozás 230V / 1 fázis / 50Hz