Daikin Stylish Black Acacia FTXA50BT-RXA50B oldalfali split klíma szett 5 kW, fekete akác
Daikin
Cikkszám: ftxa50bt-rxa50b
Leírás
Prémium japán klímatechnológia egyedi fekete akác dizájnnal. Az 5,0 kW teljesítményű készülék A+++ energiaosztályú, ultra csendes (19 dB) működéssel, Flash Streamer légsterilizálással és WiFi vezérléssel.
Bővebb termékleírás
Prémium klímatechnika elegáns dizájnban
A Daikin Stylish Black Acacia FTXA50BT-RXA50B split klíma szett a japán klimatechnológia csúcsát képviseli. Az 5,0 kW-os készülék egyedi fekete akác burkolatával nem csupán funkcionális berendezés, hanem igazi dizájnelemként is szolgál minden modern lakótérben. A kompakt kialakítású beltéri egység (798 x 295 x 189 mm) diszkréten illeszkedik a falfelületre, míg kiemelkedő teljesítményével 45-60 m² alapterületű helyiségek klimatizálására is alkalmas. A készülék R32 hűtőközeggel működik, amely környezetbarátabb megoldás az előző generációs hűtőközegekhez képest, alacsonyabb GWP értékével hozzájárul a környezettudatos üzemeltetéshez. A természetes fa textúrát idéző előlap kiváló minőségű anyagokból készült, amely nem csak esztétikus megjelenést biztosít, hanem tartós és könnyen tisztítható felületet is. A matt fekete lamellák és a rejtett LED kijelző tovább fokozzák az elegáns, minimalista designt.
Főbb jellemzők és kiemelkedő tulajdonságok
  • 5,8 kW-os fűtési teljesítmény, amely -15 °C külső hőmérsékletig is hatékony fűtést biztosít, így télvíz idején is megbízható hőforrás
  • 2-zónás mozgásérzékelő, amely 20 perc inaktivitás után automatikusan energiatakarékos módba vált
  • Heti időzítő program, amely lehetővé teszi a beállítások megszabását a hét minden napjára
Műszaki előnyök és innovatív megoldások
Karbantartás és üzemeltetés
Gyakran ismételt kérdések
Mekkora helyiség klimatizálására alkalmas az 5 kW-os Daikin Stylish készülék?
Az 5,0 kW hűtőkapacitású klímaberendezés 45-60 m² alapterületű helyiségek hatékony klimatizálására alkalmas normál mennyezet magasság (2,5-3 m) esetén. A pontos teljesítményigény függ a helyiség tájolásától, szigetelésétől, ablakfelületétől és a napsugárzás mértékétől. Jól szigetelt, északi tájolású helyiségekben akár 65 m²-es terület is kényelmesen klimatizálható, míg jelentős üvegfelülettel rendelkező déli szobákban 45-50 m² az optimális méret. Modern, energiatakarékos építésű ingatlanokban, ahol jó a hőszigetelés, a készülék akár nagyobb területet is képes kiszolgálni. Nyitott térben, ahol összenyitott helyiségeket szeretnénk klimatizálni, érdemes számolni a falak hiányával és esetleg nagyobb teljesítményt választani.
Mennyire hangos a készülék működése és megzavarja-e az éjszakai alvást?
Garancia és szállítás
Részletes műszaki paraméterek
Paraméter Érték
Hűtőteljesítmény 5,0 kW
Fűtőteljesítmény 5,8 kW
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A+++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A++
SEER (szezonális energiahatékonysági mutató) 7,50
SCOP (szezonális teljesítmény együttható) 4,60
Ajánlott helyiség méret 45-60 m²
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 798 x 295 x 189 mm
Beltéri egység tömege 12 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 870 x 734 x 373 mm
Kültéri egység tömege 50 kg
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg mennyiség 1,05 kg
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 46 °C
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -15 ~ 18 °C
Csövezési hossz (max.) 30 m
Szintkülönbség (max.) 20 m
Csőméretek (folyadék/gáz) 6,35 mm / 12,7 mm
Áramellátás 1 fázis, 230 V, 50 Hz
Maximális áramfelvétel 16 A
Teljesítményfelvétel hűtés 0,88 kW
Teljesítményfelvétel fűtés 1,38 kW