Daikin Stylish Silver FTXA50BS-RXA50B oldalfali split klíma szett 5 kW, ezüst
Daikin
Cikkszám: ftxa50bs-rxa50b
Leírás
Prémium minőségű japán klímaberendezés elegáns ezüst dizájnnal, 5,0 kW hűtő- és 5,8 kW fűtőteljesítménnyel 50-60 m²-es helyiségekhez. A++ energiaosztály, Flash Streamer levegőtisztítás, 19 dBA-os ultra csendes üzem és okosotthon-kompatibilitás.
Bővebb termékleírás
Prémium klímaberendezés modern otthonokba
A Daikin Stylish Silver FTXA50BS-RXA50B oldalfali split klíma nem csupán egy légkondicionáló eszköz, hanem egy komplett klímamegoldás, amely ötvözi a japán mérnöki precizitást a legmodernebb technológiákkal. Az 5,0 kW hűtőkapacitás és az 5,8 kW fűtőteljesítmény biztosítja, hogy akár 50-60 m²-es helyiségekben is tökéletes hőmérsékletet teremtsen. Az ezüst színű beltéri egység elegáns, minimalista dizájnja bármilyen lakberendezési stílushoz illeszkedik, miközben kompakt méretei miatt nem veszi el a teret. A modern R32 hűtőközeg környezetbarát megoldást kínál, alacsonyabb GWP értékével hozzájárulva a fenntartható jövőhöz. A Stylish sorozat tervezése során a Daikin különös figyelmet fordított arra, hogy a készülék ne csak funkcionalitásában, hanem esztétikájában is kiemelkedő legyen. A sima, csiszolt felületek és a letisztult formák olyan belsőépítészeti elemet eredményeznek, amely díszíti a teret.
Kiemelt tulajdonságok és funkciók
  • Elegáns ezüst burkolat, amely modern és prémium megjelenést biztosít
  • Coanda-hatás a légáramlás optimalizálásához és a kellemesebb hőérzetért
  • Intelligens hőérzékelő, amely automatikusan szabályozza a légáramlást
  • Kiemelkedően csendes működés: akár 19 dBA zajszint a legalacsonyabb fokozaton
  • A++ energiahatékonysági osztály hűtésben és fűtésben egyaránt
  • Flash Streamer technológia a levegő tisztítására, allergének és szagok eltávolítására
  • Daikin Residential Controller: távoli vezérlés okostelefonról vagy táblagépről bárhonnan
  • Amazon Alexa és Google Assistant támogatás hangvezérléshez
  • 7,33-as SEER érték a kiváló szezonális energiahatékonyságért
  • 4,6-os SCOP mutató garantálja a gazdaságos fűtést télen
  • Széles üzemi hőmérsékleti tartomány: -15°C-ig képes megbízhatóan fűteni
  • Infravörös érzékelő a személyek jelenlétének automatikus detektálására
  • Automatikus üzemmód, amely önállóan váltogat hűtés és fűtés között
  • Éjszakai üzemmód a zajtalan és energiatakarékos éjszakai pihenéshez
  • 3D légáramlás szabályozás vízszintes és függőleges lamellákkal
  • Turbo üzemmód a gyors lehűtéshez vagy felfűtéshez
  • Párátlanítás funkció a kellemetlen nedvesség érzet megszüntetésére
Műszaki kiválóság és energiahatékonyság
Karbantartás és üzemeltetés
Gyakori kérdések
Mekkora helyiségbe ajánlott az 5 kW-os Daikin Stylish Silver klíma?
Mennyire hangos a Daikin Stylish Silver klíma működés közben?
Garancia és szállítás
Részletes műszaki paraméterek
Paraméter Érték
Típusjel (beltéri/kültéri) FTXA50BS / RXA50B
Hűtőteljesítmény 5,0 kW (1,3 - 5,8 kW)
Fűtőteljesítmény 5,8 kW (1,4 - 7,2 kW)
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A++
SEER (szezonális energiahatékonysági mutató) 7,33
SCOP (szezonális teljesítmény együttható) 4,6
Éves energiafogyasztás hűtésre 238 kWh
Éves energiafogyasztás fűtésre 1512 kWh
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg mennyisége 0,98 kg
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 46 °C (külső)
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -15 ~ 18 °C (külső)
Levegő térfogatáram (beltéri) min/max 360 / 930 m³/óra
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 798 x 295 x 189 mm
Beltéri egység tömege 12 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 825 x 735 x 300 mm
Kültéri egység tömege 46 kg
Csövezési hossz (min/max) 3 / 20 m
Szintkülönbség (max.) 15 m
Csőméretek (folyadék/gáz) 6,35 mm / 9,52 mm
Áramellátás 1 fázis, 230 V, 50 Hz
Maximális áramfelvétel (hűtés/fűtés) 10,7 / 16 A
Energiafogyasztás hűtéskor 1,47 kW
Energiafogyasztás fűtéskor 1,36 kW