Daikin Stylish Black Acacia FTXA35BT-RXA35A oldalfali split klíma szett 3,5 kW, fekete akác
Daikin
Cikkszám: ftxa35bt-rxa35a
Leírás
Prémium japán klímaberendezés egyedi fekete akác dizájnnal és A+++ energiaosztályú teljesítménnyel. A 3,4 kW hűtő- és 4,0 kW fűtőkapacitás 35 m²-ig ideális, mindössze 19 dBA zajszinttel.
Bővebb termékleírás
Prémium dizájn és kivételes teljesítmény
A Daikin Stylish Black Acacia FTXA35BT-RXA35A klímaberendezés nem csupán funkcionalitásával, hanem egyedi megjelenésével is kiemelkedik a piaci kínálatból. A beltéri egység elegáns fekete akác színű frontpaneljének matt felülete kifinomult luxust sugároz, amely harmonikusan illeszkedik a modern lakberendezési stílusokhoz. A kompakt, mindössze 798 × 295 × 189 mm-es méretek és a letisztult vonalvezetés biztosítja, hogy a készülék nem dominálja túl a teret, hanem annak szerves részévé válik. A 3,4 kW hűtő- és 4,0 kW fűtőkapacitás ideális választás közepes méretű nappali, hálószoba vagy iroda klimatizálására, garantálva a kellemes hőmérsékletet minden évszakban. A japán Daikin márka világszerte elismert megbízhatóságáról és innovatív technológiáiról, amelyek ebben a modellben is maradéktalanul megmutatkoznak.
Innovatív technológiák és főbb jellemzők
  • Elegáns fekete akác színű dizájn, amely prémium megjelenést biztosít
  • Coanda-hatás a légáramlás optimalizálásához és a kellemesebb hőérzetért
  • Intelligens hőérzékelő, amely automatikusan szabályozza a légáramlást
  • Kiemelkedően csendes működés: akár 19 dBA zajszint
  • A+++ energiahatékonysági osztály hűtésben és fűtésben
  • R32 hűtőközeg környezetbarát megoldása alacsonyabb GWP értékkel
  • Automatikus újraindítás funkció áramkimaradás után
  • 2-zónás intelligens hőérzékelés a pontosabb hőmérséklet-szabályozásért
  • Nedvesség-eltávolító üzemmód a párásabb időszakokban
  • Heti programozható időzítő a maximális energiamegtakarításért
  • Turbó üzemmód a gyors lehűtéshez vagy felfűtéshez
  • Automatikus lengető lamella vízszintes és függőleges irányban
Energiatakarékosság és környezettudatos működés
Egyszerű karbantartás és megbízható működés
Gyakori kérdések
Mekkora helyiségbe ajánlott a 3,5 kW-os Daikin Stylish Black Acacia klíma?
A 3,4 kW hűtőteljesítményű készülék ideális 25-35 m² alapterületű helyiségekhez normál mennyezetmagasság (2,5-2,8 m) esetén. Jól szigetelt, modern épületekben akár 40 m²-es teret is hatékonyan tud klimatizálni. Fűtési üzemmódban a 4,0 kW teljesítmény még nagyobb területen is kellemes meleget biztosít. A pontos méretezésnél figyelembe kell venni a tájolást, az ablakok méretét, a szigetelés minőségét és a belső hőterhelést is. Déli fekvésű, nagy ablakfelületű helyiségeknél érdemes egy kategóriával nagyobb teljesítményt választani.
Mennyire hangos a Daikin Stylish működése és használható-e hálószobában?
Garancia és szállítási információk
Részletes műszaki paraméterek
Paraméter Érték
Hűtőteljesítmény 3,4 kW
Fűtőteljesítmény 4,0 kW
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg töltete 0,65 kg
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 46 °C
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -15 ~ 18 °C
Beltéri egység zajszint (min/max) 19 / 44 dBA
Kültéri egység zajszint 47 dBA
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 798 x 295 x 189 mm
Beltéri egység tömege 13 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 765 x 550 x 285 mm
Kültéri egység tömege 32 kg
Csövezési hossz (max.) 20 m
Szintkülönbség (max.) 15 m
Csőméretek (folyadék/gáz) 6,35 mm / 9,52 mm
Áramellátás 1 fázis, 230 V, 50 Hz
Maximális áramfelvétel 16 A