Daikin Stylish Black FTXA35BB-RXA35A oldalfali split klíma szett 3,5 kW, matt fekete
  • Hűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
Daikin
Cikkszám: ftxa35bb-rxa35a
Leírás
Műszaki adatok
Garancia 3 év
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Japán prémium minőség elegáns fekete kivitelben
A Daikin Stylish Black FTXA35BB-RXA35A klímaberendezés a japán precizitás és design-innováció tökéletes szimbóluma. Az egyedi matt fekete felület nem csupán esztétikai élményt nyújt, hanem tartós, könnyen tisztítható felületet is biztosít, amely éveken át megőrzi prémium megjelenését. A 3,5 kW hűtőteljesítmény és 4,0 kW fűtőteljesítmény ideális egyensúlyt teremt 30-40 m² alapterületű helyiségek egész éves klimatizálásához. A környezetbarát R32 hűtőközeg használata 68%-kal alacsonyabb üvegházhatású gázkibocsátást eredményez a korábbi R410A-hoz képest, miközben kiváló energiahatékonyságot biztosít. A kompakt, mindössze 798 mm széles beltéri egység bármilyen modern enteriőrbe diszkréten illeszkedik, legyen szó lakószobáról, nappaliról, irodáról vagy üzlethelyiségről.
Intelligens funkciók és kiemelkedő tulajdonságok
  • Elegáns matt fekete dizájn, amely prémium megjelenést biztosít
  • Coanda-hatás a légáramlás optimalizálásához és a kellemesebb hőérzetért
  • Intelligens hőérzékelő (Intelligent Eye), amely automatikusan szabályozza a légáramlást
  • Kiemelkedően csendes működés: akár 19 dBA zajszint a legalacsonyabb fokozaton
  • A+++ energiahatékonysági osztály hűtésben és fűtésben egyaránt
  • Flash Streamer technológia a levegő tisztítására, allergének és szagok eltávolítására
  • Daikin Residential Controller: távoli vezérlés okostelefonról vagy táblagépről
  • Amazon Alexa és Google Assistant támogatás hangvezérléshez
  • Kompakt kialakítás: a beltéri egység mindössze 798 mm széles és 295 mm magas
  • Automatikus újraindítás áramkimaradás után
  • Éjszakai üzemmód a még csendesebb alváshoz
  • Időzítő funkció heti programozhatósággal
  • 2 zónás intelligens hőérzékelés az egyenletes hőmérséklet-eloszlásért
  • Páramentesítő funkció külön hűtés nélkül
  • Turbo üzemmód a gyors lehűtéshez vagy felmelegítéshez
  • Öndiagnosztikai funkció a könnyebb hibaelhárításhoz
Energiahatékonyság és műszaki kiválóság
Egyszerű üzemeltetés és karbantartás
Gyakran ismételt kérdések és válaszok
A Daikin Stylish Black FTXA35BB-RXA35A modell 3,5 kW hűtőteljesítménnyel ideális 30-40 m² alapterületű helyiségek klimatizálására normál mennyezetmagasság (2,5-2,8 m) esetén. Jól szigetelt, északi fekvésű szobákban akár 45 m²-es terület is hatékonyan hűthető, míg kevésbé szigetelt vagy déli fekvésű, nagy üvegfelületekkel rendelkező helyiségekben 25-30 m² az ajánlott. A teljesítményigényt befolyásolja a szigetelés minősége, az ablakméret, a tájolás, az emeleti vagy földszinti elhelyezkedés, valamint a helyiségben tartózkodó személyek száma és a hőt termelő készülékek (pl. számítógépek). Lakószobákhoz, nappalihoz, irodához vagy üzlethelyiséghez egyaránt kiváló választás, akár fűtésként is használható a téli hónapokban.
Mennyire hangos a készülék működése, és használható-e hálószobában?
Garancia, szállítás és telepítési információk
Műszaki paraméter Érték
Hűtőteljesítmény (névleges) 3,5 kW (1,0-4,0 kW)
Fűtőteljesítmény (névleges) 4,0 kW (1,0-5,0 kW)
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A+++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A+++
SEER (szezonális energiahatékonysági mutató) 8,73
SCOP (szezonális teljesítmény együttható) 5,15
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg töltet 0,69 kg
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ +46 °C
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -15 ~ +18 °C
Légáramlás (min/közép/max) 396 / 486 / 648 m³/óra
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 798 x 295 x 189 mm
Beltéri egység tömege 12 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 765 x 550 x 285 mm
Kültéri egység tömege 32 kg
Csővezeték hossz (min/max) 3 / 20 m
Szintkülönbség (max.) 15 m
Csőméretek (folyadék/gáz) 6,35 mm / 9,52 mm
Áramellátás 1 fázis, 230 V, 50 Hz
Maximális áramfelvétel (hűtés/fűtés) 5,0 A / 5,0 A