Daikin Stylish Black Acacia FTXA20BT-RXA20A oldalfali split klíma szett 2 kW, fekete akác
Daikin
Cikkszám: ftxa20bt-rxa20a
Leírás
A Daikin Stylish sorozat prémium kategóriás klímaberendezése egyedi fekete akác dizájnnal és A+++ energiaosztályú teljesítménnyel. A 2 kW-os készülék 15-25 m² alapterület klimatizálására ideális, mindössze 19 dBA zajszinttel, Flash Streamer levegőtisztítással és beépített Wi-Fi modullal az okosotthon vezérléshez.
Bővebb termékleírás
Prémium megjelenés és intelligens funkcionalitás
A Daikin Stylish Black Acacia FTXA20BT-RXA20A split klímaberendezés nem csupán egy légkondicionáló, hanem egy stílusos design elem is, amely felértékeli otthona vagy irodája belső terét. Az egyedi fekete akác színű előlap harmonikusan illeszkedik a modern és klasszikus berendezési stílusokhoz egyaránt, míg az elegáns textúra nemes, természetes hatást kölcsönöz a készüléknek. A kompakt, 798 mm széles beltéri egység karcsú vonalvezetésével nem uralja a teret, mégis kiváló teljesítményt nyújt 2,0 kW hűtő- és 2,5 kW fűtőkapacitásával. Az R32 hűtőközeg alkalmazása környezetbarát megoldást jelent, amely 68%-kal alacsonyabb GWP értékével (675) hozzájárul a fenntartható jövőhöz és hatékonyabb hőátadást tesz lehetővé a hagyományos hűtőközegekhez képest. A berendezés széles üzemi hőmérséklettartománya (-15°C-tól +46°C-ig) garantálja a megbízható működést a legmelegebb nyári napokon és a leghidegebb téli időszakban is, így valódi négy évszakos megoldást kínál.
Főbb jellemzők és előnyök
  • Elegáns fekete akác színű kialakítás egyedi textúrával, amely bármely enteriőrbe illeszkedik
  • Coanda-hatás az optimális légáramlásért és kellemesebb hőérzetért, huzatérzet nélkül
  • Extra csendes működés: akár 19 dBA hangnyomásszint – csendesebb mint a suttogás
  • Magas energiahatékonyság: A+++ hűtési és fűtési hatékonyság, SEER 8,75 és SCOP 5,15 értékekkel
  • Beépített Wi-Fi modul – Daikin Residential vezérlő applikáció okostelefonon vagy táblagépen
  • Kompatibilitás Amazon Alexa és Google Assistant hangvezérléses rendszerekkel
  • Automatikus tisztítási funkció a beltéri egységben a penészképződés megelőzésére
  • Turbo üzemmód a gyors felfűtéshez vagy lehűtéshez rendkívüli időjárási körülmények között
  • Programozható időzítő heti ütemezéssel a személyre szabott kényelemért
  • Gazdaságos üzemmód (Eco) az energiatakarékos működéshez és a villanyszámla csökkentéséhez
  • Éjszakai üzemmód fokozatos hőmérséklet-szabályozással a nyugodt alvásért
  • Automatikus újraindítási funkció áramszünet után
  • Infravörös távirányító világított kijelzővel és intuitív kezelőfelülettel
  • Inverter technológia a folyamatos teljesítményszabályozáshoz és alacsony energiafogyasztáshoz
  • Öndiagnosztikai funkció a meghibásodások korai felismeréséhez
  • Levegőszűrő tisztítási emlékeztető funkció az optimális működéshez
Műszaki kiválóság és hatékonyság
Karbantartás és üzemeltetés
Gyakori kérdések
Mekkora helyiségbe ajánlott a 2 kW teljesítményű klímaberendezés?
A Daikin FTXA20BT 2 kW-os hűtőteljesítménye ideális 15-25 m² alapterületű helyiségek klimatizálására normál mennyezeti magasság (2,5-2,8 m) esetén. A pontos teljesítményigényt befolyásolja a helyiség tájolása, a szigetelés minősége, az ablakfelület nagysága és a belső hőterhelés mértéke (elektronikai eszközök, világítás, tartózkodó személyek száma). Jól szigetelt, északi fekvésű szobákban akár 28-30 m² is kezelhető, míg déli tájolású, nagy üvegfelületű terekben kisebb alapterületre érdemes számítani. Hálószobákba, dolgozószobákba, kisebb nappali terekbe vagy hotelszobákba tökéletes választás. Fűtési teljesítménye 2,5 kW, amely kellemes meleget biztosít tavasszal és ősszel, valamint támogathatja a központi fűtést a téli időszakban. A készülék különösen ajánlott olyan helyiségekbe, ahol az alacsony zajszint fontos követelmény.
Mennyire hangos a berendezés működése, alkalmas-e hálószobába?
Garancia és szállítás
Technikai paraméterek
Paraméter Érték
Modellszám beltéri egység FTXA20BT
Modellszám kültéri egység RXA20A
Színkivitel Fekete akác (Black Acacia)
Hűtőteljesítmény 2,0 kW (0,5 - 2,5 kW tartományban)
Fűtőteljesítmény 2,5 kW (0,5 - 3,6 kW tartományban)
Energiahatékonysági osztály (hűtés) A+++
Energiahatékonysági osztály (fűtés) A+++
SEER (szezonális energiahatékonysági mutató) 8,75
SCOP (szezonális teljesítmény együttható) 5,15
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg mennyiség 0,47 kg
GWP érték (globális felmelegedési potenciál) 675
Üzemi hőmérséklet tartomány (hűtés) -10 ~ 46 °C
Üzemi hőmérséklet tartomány (fűtés) -15 ~ 18 °C
Zajszint beltéri egység (min/max) 19 / 35 dBA
Zajszint kültéri egység 52 dBA
Légáramlat beltéri egység (min/max) 132 - 474 m³/h
Beltéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 798 x 295 x 189 mm
Beltéri egység tömege 10 kg
Kültéri egység méretei (Szé x Ma x Mé) 765 x 550 x 285 mm
Kültéri egység tömege 32 kg
Tápfeszültség 230V / 50Hz