Daikin Stylish Silver FTXA20BS-RXA20A oldalfali split klíma szett 2 kW, ezüst
  • Hűtési teljesítmény (kW) 2-2,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 2-2,9kW
Daikin
Cikkszám: ftxa20bs-rxa20a
Leírás
Elegáns ezüst színű, 2 kW-os split klíma kisebb helyiségekhez, kiváló energiahatékonysággal és csendes működéssel. Okostelefonról vezérelhető, Flash Streamer levegőtisztítással és Coanda légáramlási technológiával.
Műszaki adatok
Garancia 3 év
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Bevezetés
A Daikin Stylish Silver FTXA20BS-RXA20A split klímaberendezés a minimalista dizájn és a kiváló teljesítmény tökéletes kombinációját kínálja. A 2 kW-os kapacitással rendelkező készülék ideális megoldás hálószobák, dolgozószobák vagy kisebb nappali terek klimatizálására, ahol a csendes működés és az elegáns megjelenés egyaránt fontos szempont. Az ezüst matt felület prémium karaktert kölcsönöz a beltéri egységnek, amely kompakt méretének köszönhetően még szűkebb terekben is diszkréten elhelyezhető. A Daikin által kifejlesztett innovatív technológiák garantálják a hatékony hűtést nyáron és a kellemes meleget télen, mindezt környezetbarát R32 hűtőközeg felhasználásával. A készülék mindössze 289 mm magassága révén harmonikusan illeszkedik bármilyen lakberendezésbe, miközben a legkorszerűbb intelligens funkciókkal teszi komfortossá mindennapi használatát.
Főbb jellemzők és funkciók
  • Elegáns ezüst matt dizájn, amely prémium megjelenést és időtlen stílust biztosít
  • Coanda-hatás technológia a légáramlás optimalizálásához és a huzatérzet elkerüléséhez
  • Kiemelkedően csendes működés: akár 19 dBA zajszint alvó üzemmódban
  • A++ energiahatékonysági osztály hűtésben és A+ fűtésben
  • 2 kW hűtőteljesítmény és 2,5 kW fűtőteljesítmény kompakt kivitelben
  • Daikin Online Controller: távoli vezérlés okostelefonról vagy táblagépről bárhonnan
  • Amazon Alexa és Google Assistant kompatibilitás egyszerű hangvezérléshez
  • Környezetbarát R32 hűtőközeg alacsonyabb üvegházhatás-értékkel
  • Éjszakai üzemmód a zavartalan pihenéshez
  • Öndiagnosztika funkció a megbízható működésért
  • Titán-apatit fotokatalitikus szűrő a levegő további tisztításáért
  • Inverteres kompresszor a precíz hőmérséklet-szabályozásért
  • Automatikus újraindítás funkció áramkimaradás után
  • Hőcserélő öndiagnózisa és automata leolvasztás
  • Kompakt kültéri egység: csak 550 x 658 x 275 mm
Műszaki jellemzők és energiahatékonyság
A Daikin Stylish Silver 2 kW-os modellje az egyik leghatékonyabb klímaberendezés a kategóriájában. Az A++ energiaosztályú hűtési teljesítményt 7,09-es SEER értékkel, míg az A+ fűtési osztályt 4,04-es SCOP mutatóval éri el, ami jelentős energiamegtakarítást eredményez a használat során. A Coanda-hatás elvén működő légáramlás rendszer biztosítja, hogy a hűvös vagy meleg levegő egyenletesen oszoljon el a helyiségben, elkerülve a kellemetlen huzatérzetet. Az inverteres kompresszor technológia folyamatosan szabályozza a teljesítményt, így gyorsabban eléri a kívánt hőmérsékletet és stabilan tartja azt minimális energiafelhasználás mellett. A készülék -15°C külső hőmérsékletig is képes fűteni, így megbízható kiegészítő fűtésként szolgálhat télen is. A környezetbarát R32 hűtőközeg használata nemcsak a környezetet kíméli (GWP érték: 675), hanem hatékonyabb hőátadást is tesz lehetővé a korábban használt hűtőközegekhez képest.
Teljesítmény paraméter Érték
Hűtési kapacitás 2,0 kW (0,5-2,8 kW)
Fűtési kapacitás 2,5 kW (0,5-3,6 kW)
SEER érték (hűtés) 7,09 (A++)
SCOP érték (fűtés) 4,04 (A+)
Beltéri zajszint 19-33 dBA
Kültéri zajszint 46-54 dBA
Hűtőközeg típus R32
Hűtőközeg mennyiség 0,45 kg
Fűtési tartomány -15°C - +24°C
Elektromos csatlakozás 220-240V / 1~ / 50Hz
Beltéri méretek (Sz×M×Mé) 798 × 289 × 195 mm
Kültéri méretek (Sz×M×Mé) 550 × 658 × 275 mm
Beltéri tömeg 9 kg
Kültéri tömeg 19 kg
Levegőtisztítási technológia
Karbantartás és üzemeltetés
Intelligens vezérlés és okos funkciók
Gyakori kérdések
Mekkora helyiség klimatizálására alkalmas a 2 kW-os Daikin Stylish Silver klíma?
A 2 kW-os hűtőteljesítményű készülék ideális 15-25 m² alapterületű helyiségek klimatizálására normál mennyezetmagasság (2,5-2,8 m) esetén. Ez jellemzően egy nagyobb hálószobának, dolgozószobának vagy kisebb nappalinak felel meg. A tényleges teljesítmény függ a helyiség tájolásától, szigetelésétől és az ablakfelületek méretétől is. Jól szigetelt, északi tájolású helyiségekben akár nagyobb területet is hatékonyan képes lehűteni vagy fűteni. Erősen napfényes, déli tájolású vagy tetőtéri helyiségekben azonban érdemes lehet egy nagyobb kapacitású modellt választani.
Mennyire hangos a készülék normál üzem közben?
Használható-e a klíma téli fűtésre is?
Igen, a Daikin Stylish Silver kiválóan alkalmas téli fűtésre -15°C külső hőmérsékletig. A 2,5 kW fűtési kapacitás kisebb helyiségek kényelmes temperálására elegendő, és gazdaságos alternatívát kínál a hagyományos fűtési módokkal szemben. A hőszivattyús technológiának köszönhetően minden felhasznált 1 kW villamos energiára több mint 4 kW hőenergiát termel, így rendkívül költséghatékony üzemeltetés érhető el. Az automata leolvasztás funkció biztosítja, hogy hideg időjárás esetén is folyamatosan és hatékonyan működjön a készülék.