Cascade Légcsatornás CUD71PS/A-T 7,1kW split klíma
  • Hűtési teljesítmény (kW) 7-7,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 7-7,9kW
Cascade
Cikkszám: cud71ps-a-t
Leírás
Tulajdonságok:
-DC Inverter vezérlés
-A+ energiaosztály
-Automatikus újraindítás áramkimaradás után
-Iker forgódugattyús kompresszor
-Téli üzemelés
-Vezetékes távirányító
-Éjszakai üzemmód
-Csendes üzemmód
Műszaki adatok
Garancia 5 év
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
klimatizált levegőt a helyiség minden részébe. A légcsatornázható modellek 3,5 kW, 5 kW és 7 kW teljesítménnyel
kaphatóak.
Műszaki adatok:
Hűtőteljesítmény: 7kW
Fűtőteljesítmény: 8kW
SEER: 6,8
SCOP: 4,0
Energiaosztály hűtésben: A++
Energiaosztály fűtésben: A+
Táfepszültség: 1 fázis, 220-240V, 50Hz
Beltéri egység:
Légszállítás: 1200/1160/1090/940 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 39/37/36
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 1300x450x220 mm
Tömeg: 31 kg
Kültéri egység:
Légszállítás: 3600 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 52
Hangteljesítmény szint dB(A): 67
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 892x340x698 mm
Tömeg: 53 kg
Hűtőközeg alaptöltet: R32/1,6 kg
Előtöltött gázmennyiség (csőhosszhoz): 5m
Max. megengedett csőhossz: 50m
Max. megengedett szintkülönbség: 25m
Cső átmérő, folyadék/gáz: 6,35/15,87 mm
Üzemi tartomány, hűtés/fűtés: -20°....+48°C / -20°C...+24°C