Cascade Mennyezeti/Parapet CUD50ZD/A-T 5kW split klíma
Cascade
Cikkszám: cud50zd-a-t
Bővebb termékleírás
egy iroda klimatizálását. A parapet / mennyezeti modellek 3,5 kW és 5 kW és teljesítménnyel kaphatóak.
Műszaki adatok:
Hűtőteljesítmény: 5kW
Fűtőteljesítmény: 5,5kW
SEER: 6,1
Energiaosztály fűtésben: A+
Táfepszültség: 1 fázis, 220-240V, 50Hz
Beltéri egység:
Légszállítás: 850/800/700/600 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 42/39/36
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 870x665x235 mm
Tömeg: 26 kg
Kültéri egység:
Légszállítás: 3000 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 53
Hangteljesítmény szint dB(A): 65
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 818x302x596 mm
Cső átmérő, folyadék/gáz: 6,35/12,7 mm
Üzemi tartomány, hűtés/fűtés: -20°....+48°C / -20°C...+24°C