Cascade Kazettás CUD50T/A-T 5kW split klíma
Cascade
Cikkszám: cud50t-a-t
Bővebb termékleírás
doskodnak. A kazettás modellek 3,5 kW, 5 kW és 7 kW teljesítménnyel kaphatóak.
Műszaki adatok:
Hűtőteljesítmény: 5kW
Fűtőteljesítmény: 5,5kW
SEER: 5,9
Energiaosztály fűtésben: A+
Táfepszültség: 1 fázis, 220-240V, 50Hz
Beltéri egység:
Légszállítás: 700/580/480/400 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 39/36/33
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 570x570x265 mm
Tömeg: 17 kg
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 620x620x47,5 mm
Tömeg: 4,5 kg
Kültéri egység:
Légszállítás: 3000 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 53
Hangteljesítmény szint dB(A): 65
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 818x302x596 mm
Cső átmérő, folyadék/gáz: 6,35/12,7 mm
Üzemi tartomány, hűtés/fűtés: -20°....+48°C / -20°C...+24°C