Cascade Légcsatornás CUD50PS/A-T 5kW split klíma
  • Hűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
Cascade
Cikkszám: cud50ps-a-t
Leírás
Tulajdonságok:
-DC Inverter vezérlés
-A+ energiaosztály
-Automatikus újraindítás áramkimaradás után
-Iker forgódugattyús kompresszor
-Téli üzemelés
-Vezetékes távirányító
-Éjszakai üzemmód
-Csendes üzemmód
Műszaki adatok
Garancia 5 év
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
klimatizált levegőt a helyiség minden részébe. A légcsatornázható modellek 3,5 kW, 5 kW és 7 kW teljesítménnyel
kaphatóak.
Műszaki adatok:
Hűtőteljesítmény: 5kW
Fűtőteljesítmény: 5,5kW
SEER: 6,1
SCOP: 4,0
Energiaosztály hűtésben: A++
Energiaosztály fűtésben: A+
Táfepszültség: 1 fázis, 220-240V, 50Hz
Beltéri egység:
Légszállítás: 950/880/820/700 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 42/39/36
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 1000x450x200 mm
Tömeg: 26 kg
Kültéri egység:
Légszállítás: 3000 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 56
Hangteljesítmény szint dB(A): 65
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 818x302x596 mm
Tömeg: 39 kg
Hűtőközeg alaptöltet: R32/1 kg
Előtöltött gázmennyiség (csőhosszhoz): 5m
Max. megengedett csőhossz: 35m
Max. megengedett szintkülönbség: 20m
Cső átmérő, folyadék/gáz: 6,35/12,7 mm
Üzemi tartomány, hűtés/fűtés: -20°....+48°C / -20°C...+24°C