Cascade Mennyezeti/Parapet CUD35ZD/A-T 3,5kW split klíma
Cascade
Cikkszám: cud35zd-a-t
Bővebb termékleírás
egy iroda klimatizálását. A parapet / mennyezeti modellek 3,5 kW és 5 kW és teljesítménnyel kaphatóak.
Műszaki adatok:
Hűtőteljesítmény: 3,5kW
Fűtőteljesítmény: 4kW
SEER: 6,7
Energiaosztály fűtésben: A+
Táfepszültség: 1 fázis, 220-240V, 50Hz
Beltéri egység:
Légszállítás: 650/610/530/460 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 36/32/28
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 870x665x235 mm
Tömeg: 25 kg
Hangteljesítmény szint dB(A): 64
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 818x302x596 mm
Cső átmérő, folyadék/gáz: 6,35/9,52 mm
Üzemi tartomány, hűtés/fűtés: -20°....+48°C / -20°C...+24°C