Cascade Kazettás CUD35T/A-T 3,5kW split klíma
Cascade
Cikkszám: cud35t-a-t
Bővebb termékleírás
doskodnak. A kazettás modellek 3,5 kW, 5 kW és 7 kW teljesítménnyel kaphatóak.
Műszaki adatok:
Hűtőteljesítmény: 3,5kW
Fűtőteljesítmény: 4kW
SEER: 5,9
Energiaosztály fűtésben: A+
Táfepszültség: 1 fázis, 220-240V, 50Hz
Beltéri egység:
Légszállítás: 650/580/480/400 m3/óra
Hangnyomás szint dB(A): 39/36/33
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 570x570x265 mm
Tömeg: 17 kg
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 620x620x47,5 mm
Tömeg: 4,5 kg
Hangteljesítmény szint dB(A): 64
Befoglaló méretek (szélxmagxmély): 818x302x596 mm
Cső átmérő, folyadék/gáz: 6,35/9,52 mm
Üzemi tartomány, hűtés/fűtés: -20°....+48°C / -20°C...+24°C