MDV Power MDVC-V16WD2BR8-P monoblokkos hőszivattyú (R32, 16kW, 3 fázis)
  • Fűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
MDV by Midea
Cikkszám: MDVC-V16WD2BR8-P
Műszaki adatok
Garancia 5 év
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Hűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Bővebb termékleírás
Név
MDVC-V16WD2BR8-P MDV Power monoblokkos hőszivattyú
Tápfeszültség
380-415/3/50
Hűtőteljesítmény (A35/W18)
15,4 kW
Hűtőteljesítmény A35/W7
14 kW
Fűtőteljesítmény A7/W45
16 kW
Fűtőteljesítmény (A7/W35)
16 kW
SCOP (LWT 35⁰C)
4,84
SCOP (LWT 55⁰C)
3,59
SEER
7,48
Energiaosztály
A+++
Működési tartomány (hűtés)
-5 ~ 43 ℃
Működési tartomány (fűtés)
-25 ~ 35 ℃
Hűtőközeg típusa
R32
Hűtőközeg töltet
1,25 kg
Hangteljesítményszint
72 dB(A)
Nettó méret
1040 x 865 x 410 mm