MDV Power MDVC-V12WD2BR8-P monoblokkos hőszivattyú (R32, 12kW, 3 fázis)
  • Fűtési teljesítmény (kW) 8-12kW
MDV by Midea
Cikkszám: MDVC-V12WD2BR8-P
Műszaki adatok
Garancia 5 év
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Hűtési teljesítmény (kW) 8-12kW
Bővebb termékleírás
MDV Power monoblokkos hőszivattyú MDVC-V12WD2BR8-P (R32, 12 kW, 3 fázis)
Név
Érték
SEER
5,11
Tápfeszültség
380-415V,50Hz,3fázis
Hűtőteljesítmény (A35/W18)
12,2 kW
Hűtőteljesítmény A35/W7
11,6 kW
Fűtőteljesítmény A7/W45
12,2 kW
Fűtőteljesítmény (A7/W35)
12 kW
SCOP (LWT 35⁰C)
5,08
SCOP (LWT 55⁰C)
3,62
Működési tartomány (hűtés)
-5 ~ 43 ℃
Működési tartomány (fűtés)
-25 ~ 35 ℃