- Hűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
- Fűtési teljesítmény (kW) 5-5,9kW
RCOOL SOLO 3 5,4kW oldalfali split klíma, WiFi, -25°C fűtés
KSZKLM3102
Ár és készlet bejelentkezés után
Partneri árainkat és aktuális raktárkészletünket csak regisztrált viszonteladói partnerek látják.
BejelentkezésÚj partner felvétele meghívás alapján. Kapcsolat: szerelvenycenter@gmail.com
Leírás
Műszaki adatok
| Garancia | 3+2 év garancia |
|---|---|
| Szállítási Idő | 1 |
| Hűtési teljesítmény (kW) | 5-5,9kW |
| Fűtési teljesítmény (kW) | 5-5,9kW |
Bővebb termékleírás
Fűtés -25 °C külső hőmérsékletig
Köszönhetően többek között a beépített tálcafűtésnek, az adaptív leolvasztási ciklusoknak, valamint a megnövelt kültéri kondenzátor felületeinek, extrém alacsony külső hőmérséklet mellett is képes fűteni a készülék.
Health funkció hidegplazma generátorral
A sterilizáló hatású hidegplazma-generátor az apróbb szennyeződéseket, vírusokat és baktériumokat akár 90%-os hatékonysággal képes eltávolítani a levegőből.
Integrált Wi-Fi vezérlés
A beépített Wi-Fi modul lehetővé teszi, hogy internetkapcsolattal rendelkező okostelefonon, tableten keresztül vezérelhető legyen a készülék az AC Freedom alkalmazás segítségével.
Szerelőbarát kialakítás
Kihajtható kitámasztó, könnyített kalorikus és villamos bekötés, egyszerűen levehető beltéri burkolat, beépített vízmérték.
Anti-Fungus funkció
A készülék, a kikapcsolást követően néhány perc alatt automatikusan leszárítja a beltéri egység hőcserélőjét, ezáltal csökkentve a nem kívánt gombásodás kialakulásának esélyét.
* (Csak hűtés és párátlanító üzemmódban.)
iClean öntisztító funkció
A készülék a helyiség levegőjében lévő pára (kondenzáció) segítségével „átmossa”, majd leszárítja a beltéri egység hőcserélőjét, ezzel megakadályozza a baktériumok elterjedését és a kellemetlen szagok kialakulását.
iFeel adaptív hőmérséklet-szabályozás
A készülék a hőmérsékletet a távirányítóban elhelyezett hőérzékelő alapján érzékeli. Helyezze a távirányítót oda, ahol ön tartózkodik, így a készülék az ön igényének megfelelően hűti, vagy fűti a helyiséget.
Extra csendes üzemmód
A mindössze 19 dB (A) hangnyomás mellett zavartalanul kikapcsolódhat és pihenhet. A Silence üzemmód csak hűtés, szárítás, valamint ventilátor üzemmódban érhető el.
Flow 4D légbefúvó rendszer
A készülék a légterelő lamellák horizontális és vertikális, motoros mozgatásával egyenletes légelosztást és légáramot nyújt, hogy a helyiség minden sarkában az ön által kívánt hőmérséklet legyen. Mindezt kényelmesen, távszabályzó segítségével tudja beállítani.
Turbo hűtés üzemmód
Maximális teljesítmény egy gombnyomásra. Nagyobb légáram - gyorsabb hűtés! Hűtse le a helyiséget a lehető legrövidebb idő alatt!
Öndiagnosztika
A készülék a bekapcsoláskor ellenőrzi a működéshez szükséges funkciókat.
Probléma esetén a LED kijelzőn megjelenik egy hibakód, amely megkönnyíti a hibakeresést és a karbantartást.
ECO energiatakarékos üzemmód
A készülék ECO üzemmódban, gazdaságos működésre kapcsol (alacsonyabb motorfordulat), így kevesebb energiát használ fel.
Bluefin bevonat a hőcserélőn
Az elpárologtató lamellái bevonattal vannak ellátva, melyek lassítják a baktériumok, gombák megtelepedését.
Rejtett előlapi LED kijelző
Az előlapon átvilágító hőmérséklet kijelző diszkréten mutatja a beállított értéket, amely igény szerint ki- és bekapcsolható. A LED-es megvilágítás rejtve, az előlap mögött található.
Időzítő funkció
Ki- és bekapcsolás az ön igényeinek megfelelően a nap 24 órájában bármikor.
Páramentesítő üzemmód
Csökkenti a páratartalmat és javítja a közérzetet! Mindezt a hőmérséklet jelentős változtatása nélkül. A levegő páramentesítésével csökkenthető a penész kialakulása is!
Automatikus újraindítás áramszünet esetén
A készülék áramkimaradás után a korábbi beállításoknak megfelelően indul újra.
Kedvezményes áramdíj (H-Tarifa) igénybevételére alkalmas
A H-tarifa célja, hogy a hőszivattyús és más megújuló energiával működő fűtési rendszerek áramfogyasztását kedvezményes áron biztosítsa. A H-tarifa csak a fűtési szezonban elérhető, és más tarifákkal is kombinálható. Igényléshez az áramszolgáltatónál kell érdeklődni és megfelelő dokumentumokat benyújtani.
Matt fehér borítás
Modern, elegáns megjelenés, anyagában mintás előlap.
Műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges teljesítmény hűtésben | 5400 W |
| Névleges teljesítmény fűtésben | 5600 W |
| Teljesítményfelvétel hűtésben | 1500 W |
| Teljesítményfelvétel fűtésben | 1550 W |
| Áramfelvétel hűtésben | 7,3 A |
| Áramfelvétel fűtésben | 6,9 A |
| Működési tartomány hűtésben | -15...+52°C |
| Működési tartomány fűtésben | -25...+30°C |
| SEER energiaosztály (hűtés) | 7 (A++) |
| SCOP energiaosztály (fűtés) | 4,1 (A+) |
| Hűtőközeg típusa / mennyiség | R32 / 1030 g |
| Névleges feszültség | 1 fázis / 220-240 V / 50 Hz |
Beltéri egység adatai
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Méretek (sz x m x mé) | 997 x 312 x 222 mm |
| Nettó súly | 11 kg |
| Átlagos hangnyomásszint | 48 dB(A) |
Kültéri egység adatai
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Méretek (sz x m x mé) | 785 x 548 x 281 mm |
| Lábtávolság | 545 x 315 mm |
| Nettó súly | 28,5 kg |
| Átlagos hangnyomásszint | 52 dB(A) |
Csővezeték és elektromos csatlakozás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,7 mm |
| Maximális csőhossz | 30 m |
| Maximális szintkülönbség | 20 m |
| Betáplálás csatlakozás | Kültéri / 3 x 2,5 mm² |
| Beltéri-kültéri bekötés | 5 x 2,5 mm² |