Gree GUD35PS/A-T légcsatornás mono split klíma 3.5 kW
  • Hűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 3-3,9kW
Gree
Cikkszám: GUD35PS_A-T
Leírás
A Gree GUD35PS/A-T prémium légcsatornás mono split klímaberendezés 3,5 kW hűtési és 3,8 kW fűtési teljesítménnyel, környezetbarát R32 hűtőközeggel. A++ energiaosztály, diszkrét álmennyezeti kialakítás 30-35 m² helyiségekhez.
Műszaki adatok
Garancia 3 év
Energiahatékonyság A++/A+
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Szín Fehér
Bővebb termékleírás
A Gree GUD35PS/A-T légcsatornás klíma előnyei
A Gree GUD35PS/A-T légcsatornás mono split klíma ideális választás olyan otthonokba, irodákba, üzlethelyiségekbe és rendelőkbe, ahol az esztétikum, a diszkrét megjelenés és a zavartalan működés kiemelt szempont. A légcsatornás kialakításnak köszönhetően a beltéri egység teljesen elrejthető az álmennyezetben, így csak az elegáns légcsatorna rácsok látszódnak, amelyek harmonikusan illeszkednek bármilyen berendezési stílushoz. A 3,5 kW-os hűtési és 3,8 kW-os fűtési teljesítmény közepes méretű, 30-35 m² alapterületű helyiségek professzionális klimatizálására teszi alkalmassá a berendezést. A készülék környezetbarát R32 hűtőközeggel működik, amely akár 75%-kal alacsonyabb globális felmelegedési potenciállal (GWP) rendelkezik, mint a korábban használt R410A, így környezettudatos választás a jövőorientált üzemeltetőknek. Az inverteres kompresszor-technológia biztosítja a folyamatos, pontos hőmérséklet-szabályozást, miközben a kiváló 5,1-es SEER és 3,8-as SCOP értékek jelentős energiamegtakarítást eredményeznek.
Főbb jellemzők és funkciók
  • Kompakt design: A mindössze 266 mm magas beltéri egység könnyedén elhelyezhető még szűkebb, 300 mm-es álmennyezetekben is, miközben 721 mm-es mélysége és 998 mm-es szélessége optimális légáramlást és hatékony hőcserét biztosít. A kompakt kialakítás megkönnyíti a telepítést és lehetővé teszi a rugalmas légcsatorna-tervezést.
  • Beépített cseppvízszivattyú: A berendezés nagy teljesítményű, 750 mm-es emeléssel rendelkező kondenzvíz-szivattyúval van ellátva, amely automatikusan és hatékonyan eltávolítja a keletkezett kondenzvizet, megelőzve a csepegést, túlfolyást és a kellemetlen nedvességgel járó problémákat. Ez különösen előnyös olyan telepítéseknél, ahol a gravitációs lefolyás nehezen megoldható.
Műszaki előnyök és teljesítmény
Paraméter Érték
Cikkszám GUD35PS/A-T
Kivitel Légcsatornás
Márka Gree
Hűtési teljesítmény 3,5 kW
Fűtési teljesítmény 3,8 kW
Energiaosztály A++/A+
SEER/SCOP 5,1/3,8
Ajánlott helyiségméret 30-35 m²
Beltéri méret (Szé x Ma x Mé) 998 x 266 x 721 mm
Beltéri zajszint 37 dB(A)
Beltéri tömeg 33 kg
Kültéri méret (Szé x Ma x Mé) 848 x 540 x 320 mm
Kültéri zajszint 52 dB(A)
Kültéri tömeg 34 kg
Hűtőközeg R32 (környezetbarát)
Cseppvízszivattyú emelőmagasság 750 mm
Garancia 3 év gyártói garancia
Szűrő típus Duál szűrőrendszer
Hőcserélő bevonat GOLDEN FIN (korrózióvédő)
Működési tartomány hűtés -15°C - +50°C
Működési tartomány fűtés -15°C - +30°C
Karbantartás és üzemeltetés
Gyakori kérdések
Milyen helyiségmérethez ajánlott a Gree GUD35PS/A-T légcsatornás klíma?
Mekkora álmennyezeti magasság szükséges a beépítéshez?
A beltéri egység mindössze 266 mm magas, így akár 300 mm-es álmennyezeti térbe is beépíthető, ami kifejezetten előnyös szűkebb helyiségekben vagy utólagos álmennyezet-építés esetén. A telepítéshez azonban érdemes plusz 30-50 mm teret hagyni a könnyebb szerelhetőség, légcsatorna-csatlakozás és szervizelhető kialakítás érdekében. A légcsatornák vezetéséhez további térigény merülhet fel a konkrét elrendezéstől függően.