Daikin Comfora FTXP71M9-RXP71M oldalfali split klíma szett 7,1 kW
  • Hűtési teljesítmény (kW) 7-7,9kW
  • Fűtési teljesítmény (kW) 7-7,9kW
Daikin
Cikkszám: FTXP71M9-RXP71M
Leírás
Prémium japán klímaberendezés 7,1 kW teljesítménnyel, 70-80 m² helyiségek hatékony klimatizálására. A++ energiaosztály, környezetbarát R32 hűtőközeg, mindössze 19 dB(A) hangerő és intelligens légtisztító rendszer garantálja a tökéletes komfortot.
Szállítási Idő 1
Bővebb termékleírás
Professzionális klímakomfort nagy teljesítménnyel
A Daikin Comfora FTXP71M9-RXP71M oldalfali split klíma szett a japán prémium gyártó egyik legkorszerűbb megoldása nagyobb lakások, családi házak és üzleti helyiségek klimatizálására. A 7,1 kW-os teljesítmény és az A++ energiaosztály kiváló alapot biztosít a hosszú távú, gazdaságos üzemeltetéshez. A környezetbarát R32 hűtőközeg alkalmazásával a berendezés 68%-kal kisebb környezeti hatást fejt ki az előző generációs technológiákhoz képest, így nemcsak a családi költségvetést, hanem bolygónkat is kíméli. A Comfora sorozat jellegzetessége a kompakt, elegáns design, amely bárhová diszkréten beilleszthető, akár ajtó fölé is. A berendezés kiváló hűtési és fűtési teljesítménye -15°C-os külső hőmérsékletig is biztosítja a kellemes lakókörnyezetet, így évszaktól függetlenül számíthat rá.
Főbb jellemzők és funkciók
Intelligens üzemmódok és műszaki előnyök
Műszaki adatok és teljesítményparaméterek
Paraméter Érték
Hűtési teljesítmény 7,1 kW (2,0 - 8,0 kW tartomány)
Fűtési teljesítmény 8,0 kW (2,0 - 9,5 kW tartomány)
Energiaosztály hűtés A++
Energiaosztály fűtés A++
SEER érték 6,8
SCOP érték 4,6
Ajánlott helyiség méret 70-80 m²
Hűtőközeg típusa R32 (környezetbarát)
GWP érték 675
Beltéri hangerő (min-max) 19 - 48 dB(A)
Kültéri hangerő 58 dB(A)
Üzemi hőmérséklet hűtés -10°C - +46°C
Üzemi hőmérséklet fűtés -15°C - +18°C
Beltéri egység méretek (SZxMxM) 1.080 x 289 x 230 mm
Kültéri egység méretek (SZxMxM) 870 x 680 x 320 mm
Beltéri egység tömege 12 kg
Kültéri egység tömege 45 kg
Karbantartás és üzemeltetés
Gyakori kérdések
Mekkora helyiséget képes hatékonyan klimatizálni a 7,1 kW-os készülék?
A Daikin Comfora FTXP71M9-RXP71M ideális 70-80 m² alapterületű helyiségek hűtésére és fűtésére normál belmagasság (2,6-2,8 m) esetén. Természetesen ez függ a helyiség szigetelésétől, a napsugárzás mértékétől, az ablakok méretétől és minőségétől, valamint a mennyezet magasságától is. Jól szigetelt, modern épületekben akár 85-90 m² is klimatizálható, míg gyengébb szigetelésű, régebbi ingatlanokban kissé kisebb terület ajánlott (60-70 m²). A készülék fűtési funkciója -15°C külső hőmérsékletig is hatékonyan működik inverter technológiával, így téli fűtésként is kiválóan használható kiegészítő vagy elsődleges fűtőberendezésként. Nagy előnye, hogy 1 kW villamos energia felhasználásával 4-4,5 kW hőteljesítményt ad le, így sokkal gazdaságosabb a hagyományos elektromos fűtésnél.