Cascade EcoStar Plus CLN-018TC3 Monoblokk hőszivattyú 18kW, 3 fázisú
  • Fűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Cascade
Cikkszám: CLN-018TC3
Leírás
Az EcoStar Plus hőszivattyúk gazdaságos megoldást nyújtanak azoknak, akik a fűtést, a használati melegvíz előállítását és a hűtést hőszivattyúval kívánják megoldani minél kisebb ökológiai lábnyomot hagyva. Ezek a berendezések R290 természetes hűtőközeggel töltöttek, melynek GWP (globális felmelegedési potenciál) értéke a régebbi hűtőközegek töredéke. A kínálat rendkívül széles, a kisebb otthonokat kiszolgáló 6 kW-os berendezéstől a komolyabb igényeket kielégítő 18 kW-os készülékig terjed. Ha ennél is nagyobb teljesítményre van szükség, akkor a 24 kW teljesítményű, R32 hűtőközeggel töltött Cascade ECOSTAR hőszivattyú ideális választás.
Műszaki adatok
Garancia 3 év
H-tarifa igen
Szállítási Idő 1
Hűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Bővebb termékleírás
A Cascade EcoStar Plus hőszivattyúk:
-Monoblokk készülékek 6 kW, 12 kW és 18 kW teljesítménnyel
-Természetes R290 propán hűtőközeggel töltöttek (GWP = 3)
-Stabilan és megbízhatóan működnek akár extrém időjárás esetén is széles működési
tartományuknak köszönhetően (fűtés -25°C hűtés +45°C tartós külső hőmérséklet esetén)
-Fűtésre, hűtésre és háztartási melegvíz készítésére alkalmasak
-Fűtés üzemmódban a maximális elérhető vízhőmérsékletük 75 °C
-Alacsony hőleadói felület (35 °C előremenő vízhőmérséklet) esetén A+++ energiaosztályba
tartoznak
-Közepes hőmérsékletű (55 °C előremenő vízhőmérséklet) hőleadói felület esetén
besorolásuk A++
-5” érintőképernyős kijelzővel rendelkeznek
-Új IoT WIFI van bennük, melyen keresztül távolról is elérhetőek
-Rendkívül csendes a működésük a speciális ventilátor kialakítás miatt
-Panasonic kompresszor van bennük
-Bármely telepítési környezetbe jól illeszkednek a modern, esztétikus designnak
köszönhetően
R290 hűtőközeg
75°C-os vízhőmérséklet
Csendes működés
Rendkívül csendes a működésük a speciális ventilátor kialakítása maitt.
A+++ energiaosztály
Alacsony hőleadói felület (35°C előremenő vízhőmérséklet) esetén A+++ energiaosztályba tartoznak.
WiFi vezérlés
Új loT WIFI van bennük, melyen keresztül távolról is elérhetőek.
Széles működési tartomány
Kivitel
  • Monoblokk hőszivattyú
Fűtőteljesítmény (35°C-os)
  • 7.24 - 21.90 kW
Fűtőteljesítmény (55°C-os)
  • 6.36 - 19.45 kW
Hűtőteljesítmény
  • 4.55 - 17.20 kW
SCOP (35°C-os előremenő víz)
SCOP (55°C-os előremenő víz)
Tápfeszültség
  • 3/380-415/50 Ph/V/Hz
Energiaosztály fűtés (35°C-os előremenő víz)
  • A+++
Energiaosztály fűtés (55°C-os előremenő víz)
  • A++
Hűtőközeg/alaptöltet
  • R290 / 1.05 / 3
Kültéri Hangnyomás szint
  • 56 dB (A)
Vízoldali csatlakozás (előremenő/visszatérő)
  • DN32 1.25" coll
Üzemi tartomány, fűtés
  • -25/+45°C
Üzemi tartomány, hűtés
  • +16°C - +45°C °C
Kültéri méret
  • 1.187 x 488 x 1456 mm