Hisense Hi-Therma AHW-140HEDS1/AHM-140HEDSAA 14kW split hőszivattyú, 3 fázisú, R32
  • Fűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Hisense
Cikkszám: AHW-140HEDS1-AHM-140HEDSAA
Leírás
Hisense Hi-Therma AHW-140HEDS1/AHM-140HEDSAA 14kW split hőszivattyú
Professzionális split rendszerű levegő-víz hőszivattyú 14 kW teljesítménnyel, amely A+++ energiaosztályú hatékonysággal biztosítja otthonod fűtését és hűtését. Környezetbarát R32 hűtőközeg, 3 fázisú kivitel és akár -25°C-on is megbízható működés.
Szállítási Idő 1
Hűtési teljesítmény (kW) 12,1-18kW
Bővebb termékleírás
Korszerű fűtési megoldás otthonodba
A Hisense Hi-Therma AHW-140HEDS1/AHM-140HEDSAA split hőszivattyú a legmodernebb technológiát képviseli a lakossági fűtési rendszerek terén. A 14 kW teljesítményű inverter vezérlésű készülék gazdaságosan és környezetbarát módon oldja meg otthonod teljes éves fűtési, hűtési és használati melegvíz előállítási igényét. A környezetbarát R32 hűtőközeg felhasználásával és az A+++ energiaosztálynak köszönhetően jelentős megtakarítást érhetsz el az energiaköltségeken, miközben csökkented a környezeti terhelést is.
Főbb jellemzők és előnyök
  • 14 kW fűtési teljesítmény alacsony hőmérsékletű rendszerekben (OAT 6/7, IWT 30/35)
  • Alkalmazható padlófűtéses, fan-coil és radiátoros rendszerekben
  • Stabil működés -25°C külső hőmérsékletig
  • Akár 60°C-os kilépő vízhőmérséklet hőszivattyús módban
  • A+++ energiahatékonyság alacsony vízhőmérséklet esetén (WO 35: SCOP 4,6)
  • A++ energiahatékonyság közepes vízhőmérséklet esetén (WO 55: SCOP 3,3)
  • Kiváló COP érték: 4,80 (OAT 6/7, IWT 30/35)
  • Hűtési funkció: 14 kW teljesítmény (OAT 35, IWT 23/18), EER 4,2
  • Környezetbarát R32 hűtőközeg alacsony GWP értékkel
  • 3 fázisú kivitel (380-415V, 50Hz)
  • Keymark minősítés - európai megfelelőségi tanúsítvány
  • reddot design díjas beltéri egység kerek LCD kijelzővel
  • Csendes működés: 50 dB(A) normál, 46 dB(A) csendes, 44 dB(A) éjszakai üzemmódban
  • Elektromos fűtőszál a kültéri egységben extra teljesítményhez
  • LCD kijelzős vezérlőpanel intuitív kezelőfelülettel
  • H tarifás kedvezményes üzemeltés lehetősége
Intelligens funkciók és integrációs lehetőségek
Kiváló zajszint és komfort
Környezettudatos technológia és energiahatékonyság
Telepítési és műszaki információk
A split rendszerű kialakítás rugalmas telepítési lehetőséget bietet. A kültéri egység méretei 1100 x 840 x 390 mm, tömege 91,5 kg, míg a kompakt beltéri egység 520 x 890 x 320 mm méretű és 49 kg tömegű. Mind a két egység 3 fázisú tápellátást igényel (380-415V, 50Hz), így nagyobb teljesítményű, stabil működés valósítható meg. A beltéri egység reddot design díjas kivitele a kerek LCD kijelzővel nem csak funkcionális, hanem esztétikailag is kiváló választás bármilyen modern otthonba.
Paraméter Érték
Fűtési teljesítmény (A7/W35) 14 kW
COP (A7/W35) 4,80
Fűtési teljesítmény (A-7/W35) 13,50 kW
Hűtési teljesítmény (A35/W23) 14,0 kW
EER hűtés 4,2
Szezonális hatékonyság (WO 35) A+++ / SCOP 4,6
Szezonális hatékonyság (WO 55) A++ / SCOP 3,3
Működési tartomány fűtés -25°C ~ +35°C
Működési tartomány hűtés +5°C ~ +46°C
Max. kilépő vízhőmérséklet 60°C
Hűtőközeg R32
Hangnyomás normál/csendes/éjszakai 50 / 46 / 44 dB(A)
Tápfeszültség 380-415V, 3 fázis
Kültéri egység méret (Sz×M×Mé) 1100 × 840 × 390 mm
Beltéri egység méret (Sz×M×Mé) 520 × 890 × 320 mm
Kültéri egység tömeg 91,5 kg
Beltéri egység tömeg 49 kg
Gyakori kérdések
Milyen típusú fűtési rendszerekben használható a Hisense Hi-Therma 14kW hőszivattyú?